T-Mobile: soutěž o letenky do Stockholmu

Zkusit štěstí a zdarma si zaletět do Stockholmu můžete v nové soutěži, kterou přichystal mobilní operátor T-Mobile. Pro účast v soutěži stačí jediné, vymyslet nejnápaditější tip na „chytré“ létání, tedy například, co udělat proto, aby cesta v letadle utíkala rychleji apod.

Až budete mít odpověď vymyšlenou, vezměte mobil a svůj tip vložte do textové zprávy, kterou pošlete na číslo 736300012 ve tvaru Impuls_Odpověď, vše o max. délce 160 znaků.

Ve hře jsou dvě zpáteční letenky do Stockholmu s možností čerpání od září do listopadu, výherce obdrží rovněž kartu Stockholm card pro dvě osoby s platností do konce roku.

Své tipy můžete zasílat do konce července. Soutěž je určena zákazníkům všech operátorů v ČR, kteří mají možnost odesílat SMS zprávy. Výherce bude kontaktován na telefonním čísle, z něhož odeslal svůj příspěvek.

Váš názor Další článek: Průzkum: jak používáme mobil na dovolené

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Stockholm, MOBI, Mobil, Let, T - Mobil, Soutěž, Sto


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21