T-Mobile: soutěž o lístky na fotbalový zápas ČR-Německo

Mobilní operátor T-Mobile přichystal další soutěž pro své zákazníky. Tentokrát jsou ve hře dvě vstupenky pro každého ze dvou výherců na rozhodující bitvu o postup na EURO 2008 s Německem. Dále jsou pro výherce připraveny také deskové hry Cluedo.

Pro získání jedné z výher je zapotřebí objednat si MMS Info kanál Fotbal nebo SMS Info kanál iDNES Sport nejpozději do 18. března.

MMS Info kanál Fotbal nabízí dvakrtá týdně nejzajímavější fotbalové momenty, jedna příchozí zpráva vás vyjde na 7 Kč. Pro objednání stačí odeslat textovou zprávu ve tvaru +MMSSPORT F na číslo 4616, pro odhlášení stačí zaměnit znaménko „+“ za „-„.

SMS Info kanál iDNES Sport nabízí aktuální sportovní zpravodajství 5× až 10× denně, za jednu doručenou zprávu se účtuje sazba 1,19 Kč. Objednání probíhá rovněž pomocí SMS zprávy, která musí mít tvar +MFD S a poté se odešle na stejné číslo 4616, deaktivace se provádí také zaměněním znaménka „+“ za znaménko „-„.

O výhře bude účastník soutěže informován v následujícím týdnu po skončení soutěže telefonicky na čísle, prostřednictvím kterého došlo k objednání vybraného kanálu. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici zde.

Váš názor Další článek: Nokia BH-302: s broukem v uchu (test)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Německo, T - Mobil, Fotbal, Soutěž, Němec, MOBI, Fotbalový zápas, MobilPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Microsoft ve Windows 10 zlepší podporu bezdrátových sluchátek. Přibude i AAC
Lukáš Václavík
SluchátkaBluetoothWindows InsiderWindows 10
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Virtuál Fayn snížil ceny mobilních dat i hlasového tarifu
Jan Láska
Mobilní dataTarify a mobilní službyVirtuální operátoři
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Hororový Scorn se oficiálně odkládá na příští rok

Hororový Scorn se oficiálně odkládá na příští rok

Do tohoto světa plného nočních můr jsme se měli podívat ještě do konce roku 2021. Plány se ale s novým updatem od vývojářů mění.

Martin Nahodil
OdkladScorn
Umělá inteligence odhalila mosty temné hmoty mezi galaxiemi

Umělá inteligence odhalila mosty temné hmoty mezi galaxiemi

** Umělá inteligence sestavila novou mapu rozložení temné hmoty v lokálním vesmíru ** Tato AI využívá informace o rozložení a pohybu galaxií ** Z nich odvozuje rozložení temné hmoty

Stanislav Mihulka
VesmírUmělá inteligence
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress