Technologie iPhone na přístroji Windows Mobile: Apple chystá žalobu (video)

Apple iPhone stále nedá lidem spát, někteří jej obdivují, jiní napodobují. V Číně vzniká velmi podobný přístroj pod značkou Meizu, na serveru YouTube se pro změnu objevilo video s úpravou prostředí Windows Mobile ala iPhone.

Vidíme na něm komunikátor E-Ten M600+, na němž patrně autor nadstavby hrdě prezentuje originální zámek ovládacích prvků (který je mimochodem u tohoto přístroje v základu řešen velmi elegantně jediným tlačítkem) a pak také scrollování v telefonním seznamu. Musím říct, že je opravdu působivé, jakým způsobem to funguje i bez technologie pro ovládání více prsty naráz, kterou disponuje iPhone.

Video evidentně zapůsobilo také na odpovědné osoby ve firmě Apple, která hodlá podniknout právní kroky proti autorovi videa a budou požadovat jeho stažení z YouTube i dalších serverů.

Že tento pokus není ojedinělý se můžete přesvědčit na následujícím videu. Na komunikátoru HTC P4350 je nainstalována tentokrát lehčí úprava v podobě skinu Windows Mobile ala iPhone.

Diskuze (9) Další článek: Geocaching: zakládáme novou keš

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, E-Ten M600+, HTC P4350, Windows!, Windows Mobile, #Apple, Windows, Mobil, MOBI, Win, Autor videa, Wind, Žal, APP, PřístrojNové MMO New World je venku, slaví už přes půl milionů aktivních hráčů

Nové MMO New World je venku, slaví už přes půl milionů aktivních hráčů

Na Steamu se po novém MMO od Amazonu jen zaprášilo.

Michal Maliarov
AmazonNew World
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Spotify testuje velmi levné předplatné Plus. Obsahuje reklamy, ale i prémiové funkce
Vladislav Kluska
PředplatnéSpotifyHudba, filmy, seriály