Telecom se omlouvá za dvojí zúčtování hovorů přes alternativní operátory

V lednu 2003 došlo při zavádění služby pevná volba operátora k chybě v nastavení účtovacího systému ČESKÉHO TELECOMU, a.s., a tak někteří zákazníci, kteří pro mezinárodní volání využívají alternativní operátory prostřednictvím služby volba operátora, obdrželi za některé hovory do zahraničí vyúčtování i od ČESKÉHO TELECOMU, a.s. ČESKÝ TELECOM se omlouvá všem klientům i obchodním partnerům, kterým v této souvislosti vznikly nepříjemnosti.

Částka, kterou zákazníci zaplatili navíc, jim bude automaticky bez nutnosti reklamace vrácena v rámci nejbližšího Vyúčtování za telekomunikační služby. Těm uživatelům, kdo svůj účet dosud neuhradili (a případně jej rovněž reklamovali), prodloužil ČESKÝ TELECOM splatnost o jedno až dvě zúčtovací období. Účet s nesprávně uvedeným mezinárodním hovorným tak mohou zaplatit současně až s nejbližším dalším Vyúčtováním za telekomunikační služby, kde jim bude uvedená částka odečtena (dobropisována).

Diskuze (15) Další článek: Exkluzivní fotografie a zkušenosti s novými Sony Ericssony

Témata článku: Hovor, Operátor, Pře, Uvedená částka, Alternativní operátor, TelecomChrome OS po deseti letech. Urazil dlouhou cestu, přesto tápe

Chrome OS po deseti letech. Urazil dlouhou cestu, přesto tápe

Čtrnáct dní jsem používal jako hlavní pracovní stroj notebook s Chrome OS – systémem, jímž měl Google před desíti lety udat nový trend směřování osobních počítačů. To se mu nepovedlo a radikální webtop přetvořil v běžný desktop.

Stanislav Janů
Chrome OS
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony
Tip: Jak stáhnout ISO Windows 11 a nainstalovat jej na „libovolný“ počítač?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft