The Elder Scrolls Legends: za předregistraci dostanete legendární kartu

O mobilní karetní hře z univerza The Elder Scrolls, jsme vás již nedávno informovali. Tato karetní hra se začátkem června objevila ke stažení na Google Play, ovšem pouze pro tablety s operačním systémem Android. Hra byla navíc v dubnu vydána i pro iPady s iOS.

S blížícím se rozšířením Heroes of Skyrim zmínila společnost Bethesda plány na vydání verze hry pro smartphony s Androidem. Na těch si sice The Elder Scrolls: Legend můžete neoficiálně zahrát již nyní, ovšem plnohodnotná podpora ze strany vývojáře hry je daleko silnějším argumentem. A navíc, pokud na Google Play vyjádříte váš předběžný zájem (tlačítko „Předběžně zaregistrovat“), dostanete po zpřístupnění hry jednu legendární kartu úplně zdarma.

Více informací o hře The Elder Scrolls: Legends si můžete přečíst v našem dřívějším článku.

Váš názor Další článek: Honor 9: Modelka v blyštivých šatech si věří na největší jména showbyznysu

Témata článku: Android, Smartphony, iOS, Google Play, Ostatní, Mobilní hry, Akční nabídka, Akce, Heroes of Skyrim, Karetní hra, Univerzum, Bethesda, The Elder Scrolls, Hearthstone, Legends, Vydání, Předběžný zájem, DOS, Nové rozšíření, Silný argument, Pře, Brzký článek, Hra, Argument, Verze hry, Telefony s Androidem na Heureka.cz