Tip: Eurotel Data Nonstop pro dva za poloviční cenu

Jste dva a chcete si pořídit neomezený GPRS paušál Data Nonstop u Eurotelu? Pokud ano, můžete platit pouze polovinu z částky 1050 Kč (525 Kč), a to naprosto jednoduchou a oficiální cestou. Stačí si aktivovat Eurotel Data Nonstop a k číslu si nechat vystavit druhou SIM kartu. Měsíční paušál můžete platit napůl. Nevýhodou je to, že v jeden okamžik může být aktivní pouze jedna SIM karta. Pokud se ale dvojice dohodne, že jeden bude připojen k internetu ráno a druhý večer, není v tom žádný problém.

Služba se jmenuje Duo karta, za její vystavení ovšem musíte zaplatit jednorázový aktivační poplatek 500 Kč. Měsíčně pak 75 korun za používání služby. Pakliže si nechcete neustále půjčovat SIM kartu, jeví se toto řešení poměrně zajímavě. A pokud například s kamarádem bydlíte každý na druhé straně ČR, není už potom vůbec co řešit. Jen se musíte domluvit, kdy budete službu využívat.

V souvislosti s představením nových GPRS tarifů T-Mobilu, o kterých jsme podrobně psali zde, bude tato možnost pravděpodobně zajímat i zákazníky T-Mobilu. U něj se tato služba jmenuje Twin karta a ceny jsou následující: aktivace 400 Kč, měsíční poplatek 99 Kč.

Diskuze (59) Další článek: Zisk Českého Telecomu nejnižší za posledních osm let

Témata článku: EU, Euro, Tip, Pol, DataPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Nejlepší herní notebooky i pracovní stroje pod stromeček. Nemusíte platit ranec, abyste si užili kvalitu

Nejlepší herní notebooky i pracovní stroje pod stromeček. Nemusíte platit ranec, abyste si užili kvalitu

Výborné notebooky najdete už kousek nad hranicí 20 tisíc, přičemž dražší stroje nabídnou nejen vyšší výkon, ale i lepší provedení. Hlavně si už můžete vybírat notebook přímo na míru konkrétním požadavkům.

Tomáš Holčík
Notebooky
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Před 32 lety se začalo rodit Bluetooth. Znáte význam jeho tajemného loga?

Před 32 lety se začalo rodit Bluetooth. Znáte význam jeho tajemného loga?

** Bluetooth se mělo stát univerzálním rádiovým protokolem ** Univerzalita mu zůstala, v rychlosti jej ale překonalo Wi-Fi ** Jeho symbol a název sahá až do 10. století

Jakub Čížek
BluetoothTechnologie
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

** Poradíme, jak řešit problémy s rychlostí bezdrátového připojení ** Ukážeme, jak najít nejvhodnější Wi-Fi kanál ** Prozradíme, jak prověřit pokrytí prostoru signálem

Karel Kilián
RouterWi-FiTipy