TomTom oznamuje partnerství s Červeným křížem

Tisková zpráva

TomTom oznamuje partnerství s Červeným křížem. Společnost TomTom je oficiálním partnerem kampaně 2007-2008, pořádané evropským Červeným křížem, usilující o bezpečnější silniční provoz.

Amsterdam, 27. dubna 2007 – TomTom, světově největší poskytovatel přenosných navigačních řešení, dnes oznamuje, že bude sponzorovat kampaň evropského Červeného kříže 2007-2008 usilující o bezpečnější silniční provoz. Tato spolupráce je důkazem toho, že TomTom se i nadále podílí na vylepšování bezpečnosti silničního provozu. Sponzorství Červeného kříže společností TomTom navazuje na nedávno uveřejněný nezávislý výzkum, který dokázal, že navigace má pozitivní vliv na chování během řízení. 

TomTom bude podporovat události a aktivity v devatenácti zemích po celé Evropě, během nichž budou lidé školeni o bezpečnosti na silnicích a pravidlech první pomoci. Kampaň o bezpečnosti silničního provozu pořádaná Červeným křížem se bude podílet na shromažďování nejlepších cvičebních pomůcek sloužícím k informování o bezpečnosti silničního provozu a výuce první pomoci.
Kampaň bude zaměřena na: 

  • informování o bezpečném řízení v Evropě,
  • informování o první pomoci a bezpečnosti na silnicích, 
  • povzbuzování jednotlivců a organizací podporovat zvýšení bezpečnosti na silnicích.

“Je přirozené, že jsme partnery kampaně pořádané Červeným křížem,“ řekl Alexander Ribbink – COO společnosti TomTom. „Bezpečnost je pro společnost  TomTom prioritou. Červený kříž je respektovaná a osvědčená organizace. Díky našemu sponzorství je vzdělávání lidí o bezpečnosti během řízení po celé Evropě zajímavá mise, kterou z celého srdce podporujeme.“

Evropská kampaň o bezpečnosti silničního provozu pořádaná Červeným křížem bude představena během UN Global Road Safety Week v Bruselu, který začíná 23. dubna a končí 27. dubna 2007. Pro více informací o zmíněné kampani Červeného kříže jsou k dispozici stránky www.1-life.info.

Váš názor Další článek: Výprodej tenkého Samsungu X820 u O2

Témata článku: Bezpečné řízení, Červ, Partnerství, Partner, Part, Tom, Červen, Kříž


Určitě si přečtěte