TomTom v Česku začíná prodávat novinku One XL T

TomTom dnes oznámil, že v České republice začíná prodávat nový přenosný navigační přístroj One XL T. Níže v textu najdete kompletní tiskovou zprávu.

One XL T se od staršího modelu One XL liší přibaleným přijímačem dopravních informací RDS-TMC. V mapách se k východní Evropě navíc přidaly i nové státy: Německo, Rakousko, Švýcarsko a Itálie. TomTom One XL T se prodává za cenu 8–9 tisíc korun, je zhruba o tisíc korun dražší než prostý One XL. Prodej staršího modelu nekončí, oba se budou prodávat vedle sebe.

Tisková zpráva

TomTom představuje TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe v České republice

TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe nabízí rozsáhlé mapy střední a východní Evropy a RDS-TMC přijímač informací o dopravní situaci

Praha, 7. listopadu – TomTom, vedoucí poskytovatel navigačních řešení, dnes oznamuje dostupnost nového produktu TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe v České republice. Nový systém nabízí předinstalované detailní mapy Německa, Rakouska, Švýcarska, Lichtenštejnska, Itálie, České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Polska, Slovenska, Slovinska a mapu Chorvatska obsahující velká města a přímořské regiony, což zajišťuje bezproblémové navigování napříč střední a východní Evropou. Nový TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe poskytuje oceňovaný software, unikátní technologii Map Share™, záruku nejnovějších map a RDS-TMC přijímač informací o dopravní situaci za velmi dostupnou cenu. Nový TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe bude dostupný prostřednictvím sítě maloobchodů ve střední a východní Evropě od listopadu 2007.

“Od dnešního dne nabízíme komplexní a na používání jednoduché řešení pro každého, kdo by chtěl cestovat napříč střední a východní Evropou – za dostupnou cenu. Díky předinstalovaným mapám zemí střední a východní Evropy v kombinaci s inovační technologií TomTom Map Share™ a RDS-TMC přijímačem informací o dopravní situaci nabízí TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe skvělé zážitky z navigování,” řekl Stefan Kühn, viceprezident obchodu pro střední a východní Evropu.

Zvětšená obrazovka

4,3-palcová obrazovka je skvěle čitelná a zároveň zabezpečuje bezproblémové a bezpečnější cestování. Díky zvětšené obrazovce mají řidiči lepší přehled o cestě a na displeji je znázorněno více ulic a informací.

Unikátní technologie TomTom Map Share™ a přesnější mapy

Uživatelé nového TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe mohou jednoduše a okamžitě opravovat mapy ve svém zařízení díky TomTom Map Share™. Tato technologie navíc dovoluje sdílet vylepšení denně, automaticky a jednoduše s ostatními uživateli pomocí TomTom HOME – bezplatné softwarové aplikaci TomTom, která zajišťuje nejlepší mapy dostupné pro všechny uživatele. TomTom Map Share™ znamená, že řidiči TomTom mají neustálý přístup k nejaktuálnějším mapám a všechny lokální informace šíří pouhým dotykem prstu na obrazovku.

TomTom nabízí u nových produktů nejnovější mapy. Například – když si zakoupíte produkt TomTom a během 30 dnů od data nákupu budou ohlášeny nové mapy, má uživatel nárok na bezplatnou aktualizaci svých map.

Velké množství bezpečnostních funkcí

Bezpečnost je pro TomTom klíčová. TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe přichází s unikátními bezpečnostními funkcemi, díky kterým mají uživatelé odkudkoliv přímý přístup k informacím o bezpečnostních a silničních asistentech. Široké menu ‘Help Me!’ zahrnuje informace o nejbližších nemocnicích, o údržbě vozidla či pravidla první pomoci.

Další chytré funkce

TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe nabízí možnost výběru z množství chytrých funkcí a ujišťování se, že destinace je dosažena, klidnou a pohodlnou cestou. Prostřednictvím TomTom HOME mohou uživatelé TomTom stahovat například navigační hlasy či místa zájmu.

Doporučená maloobchodní cena TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe je 329 Euro.

TomTom nabízí širokou škálu produktů vyhovujících všem požadavkům řidičů.

Mezi ně spadá:

  • TomTom GO 720: předinstalovaný oceňovaný software, inovační nové funkce, jako je například TomTom Map Share™, vysoce kvalitní hands-free volání a nejaktuálnější mapy západní a východní Evropy s maximálním počtem informací uložených v interní paměti.
  • TomTom GO 920: nejaktuálnější mapy východní a západní Evropy, USA & Kanady na 4 GB interní paměti, unikátní technologie TomTom Map Share™, elegantní a úzký design s vysoce kvalitním zakončením, extra široká 4,3-palcová dotyková obrazovka, zabudovaný FM vysílač pro přenos zvuků přes stereo automobilu, technologie text-to-speech, vylepšené hands-free volání, rozšířená technologie pro určování pozice a nové chytré funkce, jako je například nahrávání svých vlastních instrukcí.
  • TomTom ONE XL Eastern Europe: předinstalované mapy západní Evropy na 1 GB interní paměti, extra velká, 4,3-palcová dotyková obrazovka, úzký design.
  • TomTom ONE Eastern Europe: je ultra lehký, základní typ přenosného navigačního systému s mapami západní Evropy.
  • TomTom NAVIGATOR 6 Eastern Europe: nové integrované řešení pro mobilní telefony a PDA.


Tip: Stáhněte si zdarma Elišku, nový ženský hlas pro navigace TomTom
Váš názor Další článek: TomTom přebíjí Garmin: 30 eur za akcii Tele Atlasu

Témata článku: Nov, Základní typ, Bezpečné cestování, Integrované řešení, Pouhý dotyk, Tom, Zabudovaný FM, Rozšířená technologie


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 17

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid