TP-LINK uvádí na trh powerbanku s kapacitou 10 400 mAh

TP-LINK uvádí na trh powerbanku s kapacitou 10 400 mAh

Záložní zdroje energie na cesty, tzv. powerbanky, letos patří k nejoblíbenějším druhům příslušenství. Není proto s podivem, že se jejich výrobě věnují takřka všichni producenti mobilní a IT elektroniky. Se svým modelem TL-PB10400 nyní přichází výrobce síťových IT produktů, společnost TP-LINK. Novinka je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 799 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Novinka ve tvaru elegantního bílo-modrého špalíku je určena nejen k dobíjení chytrých telefonů a tabletů, ale i přenosných Wi-Fi hotspotů, MP3 přehrávačů, GPS navigací a dalších zařízení. Své využití najde všude tam, kde není k dispozici přípojka do elektrické sítě. Bonusem je vestavěná svítilna.

Klepněte pro větší obrázek

Powerbanka od TP-LINK nabízí štědrou kapacitu 10 400 mAh, která postačí k plnému nabití např. tří špičkových smartphonů nebo dvou menších tabletů. Zdroj disponuje dvěma USB porty (5 V/2 A a 5 V/1 A), které umožňují nabíjení dvou zařízení zároveň. Aby nedošlo k poškození samotného zdroje nebo připojeného zařízení, je powerbanka TL-PB10400 vybavena také ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití a přehřátí.

TP-LINK TL-PB10400 ve zkratce:

  • kapacita 10 400 mAh
  • dva USB porty pro rychlé dobíjení dvou zařízení zároveň
  • výstup 5 V kompatibilní s chytrými telefony, tablety a mnoha dalšími typy zařízení
  • vícenásobná ochrana zdroje i připojených zařízení
  • životnost více než 500 dobíjecích cyklů
  • integrovaná svítilna
  • indikace stavu baterie a průběhu nabíjení prostřednictvím čtyř LED diod
Diskuze (17) Další článek: Lollipop jde také na Android Wear. Přinese nové ciferníky

Témata článku: Nákup a ceny, Příslušenství, TP-Link, Link, Přípojka, Trh, MAh, Připojené zařízení, UVA, Power, Vestavěná svítilna


Určitě si přečtěte