Tři nové balíčky Eurotelu pro výhodnější volání mezi blízkými

Eurotel od 1. dubna nabízí tři nové balíčky: On a Ona, Rodiče a děti, Práce a rodina. Ušetřit s nimi můžete až 75 % na vzájemném volání. Informace na webu operátora jsou trochu strohé a zákazník se zde pořádně nedozví, v čem tato služba spočívá. Po nahlédnutí do kompletního ceníku však zjistíte, že se vlastně jedná pouze o jiné pojmenování služby Tandem. Balíčky však přináší větší slevy na volání v rámci skupiny.

Balíčky jsou určeny novým zákazníkům. Vybrat si můžete z nabídky běžných tarifů a k němu dostanete až tři tandem karty. Pod jedním účtem tak můžete spravovat maximálně čtyři čísla. Podle výše zvoleného tarifu se odvíjí sleva na volání v rámci skupiny.

Tarif

max. počet SIM karet

sleva na volání uvnitř skupiny

Bronz, Bronz MAX

2

25%

Silver, Silver MAX

3

55%

Gold, Gold MAX

3

55%

Platinum, Platinum MAX

3

75%

Diamant, Diamant MAX

3

75%

Sleva na volání uvnitř skupiny je platná jeden rok, poté se vrátí na běžnou úroveň služby tandem. Z 55% klesne na 35%, ze 75% na 50% a jen úroveň 25% zůstane zachována. K balíčkům lze navíc aktivovat službu Eurotel Spolu pro další slevu na volání mezi navolenými čísly.

V čem se balíčky liší? On a Ona nabízí dvě SIM karty na jednom účtu, Rodiče a děti až čtyři a pokud bude služba vedena na firmu, můžete si pořídit Práce a rodina rovněž s maximálně čtyřmi SIM kartami na jednom účtu a navíc dostanete slevu 25 % pro posílání zpráv až na pět předvolených čísel. Balíčky se budou nabízet do konce května.

Diskuze (6) Další článek: Nová Nokia 6126: tak už i Nokia ztenčuje

Témata článku: EU, Balíčky, Nov, Euro, Mez, Bali, Volání


Určitě si přečtěte