TwinBell: Němec udrží dvě SIM na příjmu

Mnoho lidí nejen u nás vlastní více než jednu SIM, ku příkladu mají jedou číslo soukromé a jedno pracovní. Patří-li obě do sítě stejného operátora, je nyní již možné využívat takzvanou SIM 2v1, pokud tuto službu operátor nabízí. Horší už je to se SIM dvou různých operátorů. Ty s sebou přináší potíž, být dostupný na dvou číslech současně znamená nosit s sebou dva přístroje. Elegantní řešení nabídne speciální telefon TwinBell od německé společnosti BellPepper Mobile AG.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
BellPepper TwinBell: zvláštní v mnoha ohledech. Všimněte si třeba netradičního rozložení numerické klávesnice

Telefon nejen že umí pracovat se dvěma samostatnými SIM kartami, ale na rozdíl od předchozích 2v1 SIM přístrojů dokáže být přihlášen do sítě s oběma kartami současně! Ani po stránce funkční výbavy není telefon žádné ořezávátko. Úhlopříčka displeje s rozlišením 240 × 230 bodů je 5,59 cm, zobrazit je možné 262 tisíc barev. Pro ukládání fotografií či videí složí vnitřní paměť 70 MB je rozšiřitelná paměťovými kartami microSD, přístroj dále disponuje 2Mpx fotoaparátem a hudebním přehrávačem s podporou MP3, AAC (+) a WAV.

Univerzálnost použití podtrhuje ještě funkčnost v sítích nejen druhé ale i třetí generace, Bluetooth 2.0 a USB zajišťují konektivitu s osobním počítačem. Maximální délka hovoru udávaná výrobcem činí 4,5 hodiny, výdrž v pohotovostním režimu pak celých pět dní. Do prodeje se tato novinka dostane v listopadu letošního roku za cenu 449 euro (12 600 Kč).

Diskuze (20) Další článek: Za půl roku budeme Bluetooth zařízení párovat dotykem

Témata článku: SIM, Netradiční rozložení, Němec


Určitě si přečtěte