Twist Nej Nonstop: týden volání za 29 Kč

Na začátku prázdnin představil O2, tehdy ještě Eurotel, nabídku volání až na tři čísla za týdenní poplatek 59 Kč (při nastavení jednoho čísla je poplatek 49 Kč). T-Mobile se nechal inspirovat a po prázdninách přišel s podobnou službou. Ta se sice týká pouze předplacené služby Twist, ale přesto.

Služba se jmenuje Twist Nej Nonstop a je úzce propojena s Twist Nej číslem, které pokud si nastavíte, voláte na něj za výhodnější cenu (viz ceník Twist tarifů). První nastavení Twist Nej čísla je vždy zdarma a můžete si ho jednoduše nastavit pomocí bezplatného hlasového automatu na čísle 4440. Další změna čísla je zpoplatněna částkou 113 Kč.

Pokud již Twist Nej číslo máte nastavené, můžete na něj volat celý týden bezplatně za týdenní poplatek 29 Kč, stačí si pouze aktivovat právě novou službu Twist Nej Nonstop, a to pomocí SMS zaslané ve tvaru TNEJ A na telefonní číslo 4603. Deaktivaci provedete záměnou písmena „A“ za „D“ v textové zprávě. Nastavení je možné rovněž provést pomocí infolinky 4603.

Twist Nej číslo a také i Twist Nej Nonstop lze nastavit pouze na číslo v síti T-Mobile, nabídka Twist Nej Nonstop platí pouze u tarifů Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra do konce tohoto roku. Pravidla využítí Twist Nej Nonstop najdete zde.

Diskuze (19) Další článek: Živé obrázky ocelové Nokie 8800 Sirocco

Témata článku: Twist, První nastavení, Volání, Týden


Určitě si přečtěte