UPC následuje O2: rychlejší internet za stejnou cenu

V minulém týdnu jsme informovali o chystaných změnách u největšího poskytovatele připojení k internetu, firmy Telefónica O2. Podrobnosti o nárůstu rychlosti při zachování současných cen najdete ZDE.

Toto oznámení nemohlo zůstat bez odezvy a největší tuzemský kabelový operátor UPC bude následovat trend nastolený O2. Podle e-mailů, které UPC rozesílá svým klientům, vzroste rychlost připojení po kabelu rovněž až čtyřikrát a cena zůstane stejná. Podle ČTK bude novým zákazníkům „vylepšená“ služba nabídnuta už od 1. dubna. Linky stávajících zákazníků budou urychleny během následujících tří měsíců.

Diskuze (32) Další článek: Motorola: telefony s rádiem dostupné všem!

Témata článku: Operátoři, Internet, Ostatní, NAS, UPC, Kabelový operátorVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Hra o trůny (Game of Thrones) je legendární seriál televize HBO. Od roku 2011 v osmi sezónách popisoval boj šlechtických rodů o vládu a moc. Hra o Trůny sice skončila, ale tady jsou další seriály podobného charakteru, které by se vám mohly líbit.

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět
Podívejte se na ukázku kultovního Resident Evilu 4 ve virtuální realitě
Michal Maliarov
Resident Evil 4Virtuální realita