Utržené sluchátko není luxus, Gigaset A120 překvapí cenou 570 Kč

Stále máte doma pevnou linku? Považujete bezdrátový telefon za luxus? Gigaset vás přesvědčí o opaku. Na trh uvádí model Gigaset A120, který potěší decentním designem a překvapí cenou 570 Kč. Za příplatek směšných 70 Kč můžete mít verzi se záznamníkem.

Ve výčtu funkcí a výbavy nečekejte žádné hi-tech výstřelky, A210 je úplně jednoduchý přístroj, což může být u tohoto typu výrobku výhodou. Kontrastní displej, prostorná klávesnice, telefonní seznam s kapacitou 50 záznamů a přehled o 25 zmeškaných hovorech. Vyšší model se záznamníkem zvládne nahrát 25 minut vzkazů a díky pulzní volbě je lze poslechnout i vzdáleně. Gigaset se pyšní nálepkou „Made in Germany“ a hodně dbá na ekologii – model A120 má režimy ECO a ECO Plus, které snižují, resp. zcela vypínají vysílací výkon, jakmile je sluchátko umístěno do nabíječky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Gigaset A120 je v České republice k dispozici v černé, bílé a červené barvě. K telefonu patří i nabíjecí základna, která může buď stát, nebo viset na zdi. K jedné základně je možné přihlásit až čtyři sluchátka.
Diskuze (16) Další článek: NFC platby mobilem: Kolotoč se roztáčí, zatím chybí terminály

Témata článku: Ostatní, Luxus, Gigaset, Lux, Sluch, Sluchátko, Prostorná klávesnice, Pře, Kontrastní displej, Giga, Nen


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 45

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21