Velká fotosoutěž Nokie: kdo udělal nejhezčí fotku mobilem?

Nokia uspořádala celosvětovou soutěž s názvem Nokia Nseries See New o nejlepší fotku vytvořenou mobilem. Do soutěže se zapojili tisíce mobilních fotografů, ale vítěz může být jen jeden. Dnes o něm rozhodlo pět světoznámých fotografů, kteří jako nejlepší snímek vybrali fotografii indického softwarového inženýra Pinjalima Bory.

Vítězná fotografie:

Klepněte pro větší obrázek

Nokia nabádala soutěžící, aby se na běžné věci snažili koukat z jiného pohledu, což fotografie Inda jednoznačně splňuje. Zachycuje barevný míč v kaluži vody – věc na první pohled nezajímavá, ale fotografie rozhodně zajímavá je.

Autor snímek pořídil svojí Nokií 3230 v podstatě náhodou, když si šel jednou ráno pro noviny. Za jeho spontánní nápad a pohotovost bude odměněn Nokií N90, dvěma volnými letenkami s Virgin Airlines a jedním dnem, kdy mu bude při fotografování asistovat známý indický fotograf Raghu Rai.

Všechny soutěžní fotografie si můžete prohlédnout zde

Diskuze (12) Další článek: Nová Opera pro Symbian S60, včetně 3rd Edition

Témata článku: Nokia, Nejlepší snímek, Soutěžní fotografie, Fotosoutěž, Foto, MOBI, Mobil, Letenka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21