Vertu: dva nové modely limitované edice Racetrack Legends

Vertu vyrábí luxusní mobilní telefony s cenou, za kterou není problém pořídit velký rodinný vůz. Tuto společnost má na svědomí Nokia, která ji před několika lety sama založila. Značka Vertu teď představila další modely z limitované edice Racetrack Legends. V této řadě oslavuje šest nejznámějších závodních tratí světa. Každý z telefonů má na zádech vybranou trať.

Klepněte pro větší obrázek
Modely Monza a Silverstone série Racetrack Legends

Dva nové modely v řadě se jmenují Le Mans a Indianapolis. Zvláštností obou je výběrová kůže v designu hliníkových vláken v horních částech krytu. Původní dva mobily stejné řady se jmenují Mozna a Silverstone. Vertu bude prodávat kompletní edici všech šesti telefonů série Racetrack Legends v jediném boxu, tedy včetně dvou ještě nepředstavených modelů. Podle obrázků je už teď zřejmé, že novinky ponesou žlutou a šedou barvu. Jedna z nich by měla podle neoficiálních informací nést jméno Monaco. Očekává se, že kompletní sada bude k dispozici na jaře příštího roku. Cena zatím není známa.

Klepněte pro větší obrázek
Novinky Indianapolis a Le Mans

Každého z telefonů řady Racetrack Legends se vyrobí celkem tisíc kusů. Pokud si zakoupíte všech šest mobilů v sadě, budou mít totožné výrobní číslo. Už při započetí výroby si Vertu vyhradila čísla od jedničky do padesátky, aby je mohla použít pro plánované komplety.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní sada všech šesti telefonů limitované edice Racetrack Legends

Diskuze (5) Další článek: Opera Mini 3.0 beta: ještě lepší, stále zdarma a nově s RSS

Témata článku: Vertu, Model, Indiana, Limit, Edice, Nov, Legends, Kompletní sada, Mode, Race


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28