Vodafonbus vyjíždí na podporu Nabitých tarifů a Student SMS Grátis

Vodafone spouští kampaň na podporu své studentské nabídky. Promotéři navštíví v rámci partnerství s ISIC Tour osm univerzitních měst. Od 2. do 30. října budou zábavnou formou seznamovat studenty se službou Student SMS Grátis.

Studenti budou soutěžit v psaní SMS zpráv, kdy autoři nejrychleji a nejpřesněji zaslaných zpráv získají tričko s králičím motivem. V rámci celé kampaně budou vyhlášeni dva hlavní vítězové, kterým Vodafone uspořádá soukromou párty pro ně a jejich přátele.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chcete tričko s králíkem, nebo soukromou párty?

Kampaň k Nabitým tarifům

Promotéři oblečení do dresu Vítězů Poháru tarifů absolvují čtyřtýdenní roadshow (13.9.-6.10.2007), kdy ve speciálně upraveném autobusu-veteránu navštíví vybraná česká a moravská města (např. Litvínov, Vsetín, Kopřivnice,..).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Další originální reklamní počin červeného operátora

Po příjezdu do dané lokace celý promo-tým slaví, otvírá nealko šampaňské a hraje roli vítězného týmu, který se vrací z úspěšné mise o Pohár tarifů. Kolemjdoucí se mohou nechat s vítězným týmem vyfotografovat nebo se zapojit do soutěží, které probíhají ve třech disciplínách („Nalož si kolik uneseš“, „Účtování po vteřinách“ a „Doporuč a získej“). Každý kdo absolvuje všechny disciplíny, získá malý dárek. Ten, komu se podaří překonat dosavadní rekord, navíc vyhrává šálu Vodafone.

Součástí promo-týmu jsou i prodejci Vodafonu, kteří informují kolemjdoucí o Nabitých tarifech, zájemci si mohou produkty a služby Vodafonu přímo na místě zakoupit.

Na webových stránkách www.nabitetarify.cz probíhá současně po celou dobu trvání roadshow soutěž o dresy a bundu Vodafone McLaren Mercedes. Princip soutěže spočívá v posílání vtipných fotografií, parodujících tři soutěžní disciplíny.

Diskuze (6) Další článek: Problémy Palmu pokračují, účetní hlásí ztrátu

Témata článku: SMS, Vodafone, Operátoři, C-Roads, Dosavadní rekord, Voda, Tarif


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28