Vodafone: 300 SMS denně do všech sítí zdarma za příjem reklamy

Vodafone: 300 SMS denně do všech sítí zdarma za příjem reklamy

Vodafone dnes představil zcela novou, unikátní službu – studenti mohou posílat SMS zprávy zcela zdarma, „platit“ budou koukáním na reklamu, která se jím zobrazí v mobilním telefonu. Takto je možné odeslat až 300 textových zpráv denně. Tato služba je v Česku úplnou novinkou, nic podobného tady zatím nefunguje. Ve světě je pouze několik podobných projektů.

Nová služba se jmenuje Student SMS Grátis a doprovází ji kampaň plná králíků – viz nový web www.milujteje.cz. Služby mohou využívat studenti ve věku 15-26 let a platnost je zatím stanovena do 31.8.2008. Nabídka platí pro stávající i nové zákazníky (s výjimkou tarifů Na jistotu a Na zisk a firemních zákazníků se smlouvou) nebo Vodafone kartou, kteří mají telefon s podporou služby Vodafone Live! nebo s podporou Javy 2.0.

Asi největší nevýhodou této služby je nutno posílat volné textovky z rozhraní portálu Vodafone Live! nebo prostřednictvím javové aplikace. Nemůžete tedy využívat standardní editor zpráv v telefonu. Javová aplikace by však měla být schopna vybírat příjemce z telefonního seznamu telefonu. Jen takto však může operátor zajistit, že si uživatel prohlédne reklamu, která tuto službu platí. Reklama by měla být cílená podle zájmů a věku uživatele. Za datové přenosy nutné k odeslání SMS zprávy zákazník nic nezaplatí.

Podrobnosti přineseme v rozsáhlejším článku, případně se podívejte na web www.milujteje.cz.

Diskuze (46) Další článek: iPhone odblokujeme na počkání, hned vedle prodejny AT&T

Témata článku: SMS, Vodafone, Operátoři, Zdarma, Příjem, Voda, Den D, Sít, Žďár, Síť, Den


Určitě si přečtěte