Vodafone dává k mobilnímu internetu slevu na notebook

Operátoři se předhánějí, kdo nabídne výhodnější balíček pro připojení k internetu prostřednictvím vlastní sítě. Svou říjnovou akci už představil T-Mobile, s notebookem a modemem za zvýhodněnou cenu teď přichází také Vodafone.

Operátor nabízí všem nefiremním zákazníkům balíček obsahující neomezené připojení k internetu, kompaktní USB modem za zvýhodněnou cenu a poukázku na notebook Dell za cenu o 40% výhodnější než je standardní nabídka výrobce, navíc s možností koupě na splátky.

Obsah balíčku:

  • Neomezený mobilní internet s tarifem Připojení na stáloza 650 Kč měsíčně
  • Kompaktní Vodafone USB modem: samoinstalační datový modem v podobě flash disku podporující technologie GPRS a EDGE za zvýhodněnou cenu 177 Kč při aktivaci tarifu Připojení na stálo a jeho užívaní po dobu 6 měsíců.
  • Poukázka na notebook Dell Studio 1535 za zvýhodněnou cenu s možností koupě na splátky od společnosti Home Credit a.s.

Nabízený notebook Dell má 2 GB RAM, 320GB harddisk, Intel Core 2 Duo procesor, Wi-Fi, Bluetooth a DVD vypalovačku. Cena pro zákazníky Vodafonu je 15 977 Kč, v níž je zahrnutý operační systém Windows Vista Home.

Při nákupu notebooku si mohou zákazníci vybrat z 11 trendových barev. Díky nálepkám na horní víko notebooku s velkou škálou motivů si může každý zákazník notebook přizpůsobit svému vlastnímu vkusu. Ke každému notebooku dostanou zákazníci zdarma stylovou brašnu Messenger Bag.

Vodafone není prodejcem notebooku, pouze zajišťuje možnost získat notebook za exkluzivní cenu pro své zákazníky formou slevové poukázky. Tu získá každý zákazník, který si pořídí Připojení na stálo spolu s datovým modemem.

Diskuze (10) Další článek: T-Mobile nabízí notebook za korunu nebo internetový tarif za polovinu

Témata článku: , , , , MOBI, Note, Horní víko, Mobil, Voda, Notebook, Možnost koupě, Home Credit, Podporující technologie, Dav,