Vodafone: nejvýhodnější předplacenka pro všechny až do Velikonoc

Vodafone: nejvýhodnější předplacenka pro všechny až do Velikonoc

Z Karty na míru se 15. listopadu stane nejvýhodnější předplacené karta na trhu, která strčí do kapsy většinu paušálních tarifů s měsíční platbou 700 až 900 korun. Operátor totiž u ní stáhne univerzální minutovou sazbu platnou do všech sítí skoro o polovinu, konkrétně ze stávajících 6,50 Kč na 3,50 Kč. Cena SMS zůstává na 1,50 Kč. Navíc s nejvýhodnějším účtováním na trhu 60+1, tedy po sekundách po první celé minutě.

A pozor, nižší cenu dostanou úplně všichni zákazníci Vodaofne s Kartou na míru, navíc jim vydrží téměř až do Velikonoc bez splnění jakékoli podmínky. Tedy přesně do konce března 2012. I po tomto datu je však možné si zvýhodněnou sazbu udržet, stačí pravidelně dobíjet každý měsíc kredit alespoň za 300 Kč. Nic víc, nic míň. Pokud máte o kartu zájem, stojí 200 Kč a obsahuje kredit ve stejné výši.

Víkendové kecky nepřijdou zkrátka

Výhoda víkendového volání či SMSkování do vlastní sítě zůstává zachována. Stačí během pracovního týdne provolat alespoň pět minut či odeslat alespoň pět SMS, popřípadě oboje. Během následujícího víkendu pak můžete volat či SMSkovat (nebo obojí) do sítě Vodafone zdarma.

Klepněte pro větší obrázek
Víkendový pokec zdarma a skvělých 3,50 Kč/min. ve všední dny. Od 15. listopadu úplně pro všechny

Jistě není bez zajímavosti, že i konkurenční Telefónica nastavila v rámci vánoční nabídky cenu na předplacené kartě na úrovni 3,50 Kč za minutu volání a 1,50 Kč za odeslání SMS. To vše také bez časového omezení, jen za podmínky dobití alespoň 200 Kč měsíčně. O2 je však dražší, jelikož vlivem minutového účtování se na sazbu 3,50 Kč/min. v praxi nedostanete. Naopak, je potřeba počítat s třetinovým navýšením.

Diskuze (58) Další článek: Vodafone v listopadu: osm novinek a slevy smartphonů

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, O2, Vodafone, Předplacené karty, Voda, Pře, Časové omezení, Předplacenka


Určitě si přečtěte