Vodafone pomůže se zrušením pevné linky

Vodafone nedávno představil dva nové balíčky, které nabízí neomezené volání do pevné sítě a jež si můžete aktivovat ke svému paušálnímu tarifu. První z nich nese název Program na pevnou a za měsíční paušál 530 Kč můžete volat kdykoliv na pevnou linku bez dalších poplatků. Druhý balíček se jménem Program na pevnou mimo špičku za měsíční poplatek 240 Kč nabízí dále bezplatné volání na pevnou linku mimo špičku (18 až 8 hod, víkendy a svátky). Více podrobností v naší nedávné bleskovce.

Tyto balíčky jsou určeny zejména těm, kteří vlastní pevnou linku a jsou zvyklí být v neustálém kontaktu se svými blízkými v rámci pevné sítě. Pokud tedy přejdete k Vodafonu využívat tyto neomezené balíčky a pevnou linku již nebudete potřebovat, operátor vám ochotně pomůže se zrušením vaší pevné linky. Přímo z internetových stránek Vodafonu si můžete stáhnout formulář, který slouží ke zrušení pevné linky. O formulář lze také požádat ve značkových prodejnách, kde vám s jeho vyplněním (jistě rádi) pomůžou pracovníci prodejny. Poté stačí formulář odeslat vašemu poskytovateli pevné linky poštou či faxem.

Vodafone ale při tomto lákaní zapomněl připomenout jednu podstatnou maličkost. Pokud vám někdo volá na pevnou linku stejně horlivě, jako z ní voláte vy, zřejmě nebude mít radost z toho, že začne volat draze na číslo Vodafonu.

Diskuze (19) Další článek: Příslušenství Sony Ericsson: šup s hudbou do věže (test)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Druhý balíček, Zrušení, Link, Voda


Určitě si přečtěte