Vodafone rozdává stávajícím zákazníkům hodinu volání zdarma

Vodafone opět nenápadně odměňuje své stávající zákazníky. Několika tisícům vybraných zákazníků s paušálním tarifem dnes došla potěšující textovka, že mohou v určitou hodinu během dne volat do sítě Vodafone zdarma. A takto volat mohou vybraní šťastlivci až do 15. října.

Se stejnou akcí přišel operátor už v červnu, kdy vybral přibližně 20 tisíc paušálních zákazníků, které tímto způsobem odměnil. Odměnu si zasloužili ti, kteří služeb operátora využívají s nadprůměrnou aktivitou. Stejné podmínky jsou rozhodující při výběru také tentokrát, ale aby to bylo spravedlivé, obdaření z června už nebyli do výběru zahrnuti.

Jakub Hrabovský, tiskový mluvčí Vodafonu, nám k této nenápadné, ale jistě vítané akci řekl: „Jedná se v pořadí již o druhou podobnou akci svého druhu, kterou nabízíme stávajícím zákazníkům jako poděkování za dlouhodobé využívání našich služeb. Podobně jako v červnu se i tento bonus týká několika desítek tisíc zákazníků, které informujeme prostřednictvím SMS s bližšími údaji o této nabídce. O podobných nabídkách pro naše stávající zákazníky uvažujeme i do budoucna.“

Diskuze (63) Další článek: Nokia a Motorola to daly dohromady: společně vstříc mobilní televizi

Témata článku: Zdarma, Žďár, Vodafone, Zákaz, Zak, Hod, Voda, Vybraný zákazník, Volání


Určitě si přečtěte