Vyboxujte si dvě herní konzole N-Gage QD a hry k tomu

Pokud se vám líbí kříženec mobilního telefonu a herní konzole Nokia N-Gage QD, máte nyní jedinečnou příležitost tento přístroj vyhrát a ještě se u toho dobře pobavit. Na těchto stránkách se stačí zaregistrovat a vrhnout se do ringu se soupeři z celého světa. Pokud budete úspěšní, můžete se doboxovat až k hlavní výhře.

A boxování to není ledajaké, protože při něm budete mít zavázané oči. Tedy vy konkrétně ne, ale váš virtuální boxer. Předem mu proto nastavíte sekvenci úderů a obranných postojů a pak ho vpustíte do boje. Útočit přitom můžete osmkrát a bránit se ve stejném počtu tahů.

A o co všechno se hraje? Na vítěze čekají rovnou dvě herní konzole N-Gage QD, abyste si mohli ze svým kamarádem užívat hraní přímo proti sobě. A aby bylo co hrát, dostanete navíc ještě dvě kopie her Crash Nitro Cart, Operation Shadow a Spiderman 2.

Do hry se můžete zapojit na stránkách ve výše zmíněném odkazu. Po registraci, která vyžaduje zadání e-mailu a data narození si vyberete ze tří boxerů a zvolíte si přezdívku. Pak už stačí zadat svoji bojovou sekvenci a vrhnout se na soupeře. Ten vám bude automaticky přidělen.

Diskuze (5) Další článek: Nový Philips 655: propojí se s televizí

Témata článku: Hry, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Tom, Konzole, Herní konzole


Určitě si přečtěte