Výherce soutěže Můj mobil: Láska vítězí

Po dlouhém čekání se všichni účastníci soutěže Můj mobil konečně dočkali. Máme tu vyhodnocení soutěže. Předem se musíme omluvit, že nedodržíme slib z minulého týdne a nenecháme rozhodnutí také na vás, na čtenářích. Důvodem je obava ze snadného ovlivnění hlasování a také fakt, že jsme se na vítězi v redakci celkem jednoznačně shodli.

Vzhledem k neočekávaně velkému zájmu o soutěž jsme se rozhodli odměnit nejen vítěze, ale také další tři soutěžní recenze, které nás nejvíce zaujaly. Druhá nejlepší recenze bude ohodnocena ročním předplatným časopisu Mobility, třetí v pořadí půlročním předplatným a čtvrtého odměníme tričkem. Vítěz samozřejmě obdrží slíbený mobilní telefon Nokia 7610.

A kdo je tedy vítězem? Byl to velký souboj a nakonec můžeme s trochou nadsázky konstatovat starou pravdu, že láska hory přenáší. Doufám, že se autoři nebudou zlobit za toto přirovnání, ale posuďte sami, jak se nabízí:

Tento víkend uveřejníme všechny čtyři vítězné soutěžní recenze bez jakékoli redakční korektury. Prostě v takovém stavu, jak k nám přišly.

Články jsme hodnotili nejen z hlediska obsahového, stylového a jazykového. Velký důraz jsme kladli na podmínku, aby byly v textu zhodnoceny zkušenosti a článek byl co nejvíce prospěšný čtenářům. Dále jsme sledovali, jak byla dodržena struktura a jaké byly reakce čtenářů i autorů v diskuzi.

Některé recenze by si zasloužily zvláštní cenu za pobavení nebo originalitu. Některé vynikly díky přístrojům, o kterých byly napsány. Kritéria hodnocení soutěže však byla jasně stanovena a proto jsme na zvýšenou popularitu takových recenzí nebrali příliš zřetel.

Tip: Nejvtipnější úryvky ze soutěžních recenzí si můžete přečíst zde.

Mimo vítězů nás dále nejvíc zaujaly tyto čtenářské recenze (řazeno abecedně podle jména):

Diskuze (14) Další článek: Power Shooting: nabijte si mobil za pár sekund

Témata článku: Motorola C200, Nokia 3100, Nokia 6610, Nokia 7610, Nokia 7610 Supernova, Philips Fisio 825, Samsung C100, Siemens CF62, Siemens CX65, Siemens M65, Siemens S45, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson P900, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson Z600, Soutěž, Krejčí, Volf, Výherce, Láska, Mobil, MOBI, Vítěz, Mobil l


Určitě si přečtěte