Vyhlášení soutěže o formulové dárky od Vodafonu

S Vodafonem jsme pro vás připravili soutěž, ve které jste se mohli získat exkluzivní dárky z kolekce závodního týmu Vodafone McLaren Mercedes s podpisem Fernanda Alonsa. Stačilo natočit mobilem video na téma „rychlá kola“. Tři videa, která nás nejvíce zaujala svým zpracováním, nápadem nebo pohotovostí kameramana, zajistí svým tvůrcům výhru.

1. cena: oficiální týmové tričko Vodafone McLaren Mercedes se skenovaným podpisem Fernanda Alonsa, čepice s vyšitým podpisem Fernanda Alonsa, podložka pod myš

Jaroslav Ž., Kamenice u Prahy (video) – přestože kvalita záznamu není valná, dal si autor práci a pustil se do střihu a úprav v počítači. To naše pravidla dovolovala. Výsledkem je atraktivní podívaná na motokárové řádění na mokru.

2. cena: oficiální týmová čepice s vyšitým podpisem Fernanda Alonsa, klíčenka se svítilnou, podložka pod myš

Jaroslav N., Vysoké Mýto (video) – krátký záběr bez úprav, ale pouštěli jsme si jej ze všech soutěžních videí nejčastěji. Když už to autor přežil, tak ať si užije výhru.

3. cena: kovová klíčenka Vodafone McLaren Mercedes se svítilnou, podložka pod myš

Ladislav K., Lhotka (video) – video, u kterého jsme se nejvíc pobavili. Za originální nápad přidělujeme třetí cenu, přestože nejsou kola jako cola.

Všem výhercům gratulujeme, těšit se mohou na tyto ceny:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (1) Další článek: O2: Volej domů prodlouženo na neurčito

Témata článku: Vodafone, Operátoři, Form, Vyhlášení, Voda, Soutěž


Určitě si přečtěte