Vyhlášení vítěze soutěže Můj mobil: komu pošleme Nokii N90?

Na začátku července jsme spustili velkou prázdninovou soutěž Můj mobil. Soutěže se mohl zúčastnit každý čtenář MobilManie, který napsal článek s praktickými zkušenostmi se svým mobilním telefonem, který byl v našem katalogu mobilů. Soutěž trvala do 1. září a je tedy na čase vyhlásit vítěze.

V průběhu soutěže jsme vybírali nejlepší uživatelské recenze pro každý den a z nich pak vybírali týdenní finalisty. V redakci se nám množili připomínky některých čtenářů, že by na rozhodování o nejlepších uživatelských recenzích měli mít vliv i samotní čtenáři. Chtěli jsme vyhovět a obhájit naší spravedlivost při rozhodování a o vítězi jsme nechali hlasovat veřejnost prostřednictvím ankety. Její výsledky však byly značně zkreslené oblíbeností jednotlivých telefonů než samotnou kvalitou recenzí a přírůstky hlasů byly mnohdy značně podezřelé. To mnohé čtenáře rozhořčilo a proto jsme se nakonec rozhodli vyhlásit vítěze sami.

Rozhodování to bylo velice těžké, všechny finálové recenze jsou velmi kvalitní. Vítězná recenze má podle našeho názoru největší přínos pro ostatní čtenáře, je přehledná, čtivá, poměrně obsáhlá a bez větších typografických či gramatických chyb. A kdo si tedy zaslouží hlavní cenu – špičkový mobilní telefon Nokia N90?

Vítězem je: Štěpán Postler, neboli Kael. Vyhrál s recenzí telefonu Nokia 6230: Nokia 6230: Má ještě čím zaujmout?

Soutěž Můj mobil sice skončila, ale možnost psát uživatelské recenze do našeho katalogu mobilů máte i nadále. Jsou velmi důležitým zdrojem informací pro ostatní čtenáře a sami při výběru nového telefonu můžete ocenit praktické zkušenosti ostatních.

Vítězi gratulujeme

Diskuze (20) Další článek: To bude jízda: kompletní přehled 3G telefonů

Témata článku: Nokia, Nokia 6230, Nokia N90, Soutěž, Vítěz, Vyhlášení, MOBI, Mobil


Určitě si přečtěte