Výhodná akce T-Mobilu, o které jste neměli vědět

Důvěryhodný informační zdroj nám dnes poskytnul specifikace neveřejné nabídky T-Mobilu. O té samozřejmě zákazníci nemají vědět. Je určena všem nefiremním zákazníkům (zákazníci s rodným číslem), a slouží k podpoře aktivací, portací a migrací pro případ, kdy zákazníka nezaujme žádná ze standardních nabídek a promo akcí. Pokud ji tedy budete chtít využít, chovejte se tak, jako by vás žádná jiná nabídka nezajímala, nebo si ji výslovně vyžádejte (viz poslední odstavec).

Jedná se o tarifní zvýhodnění, jejichž výhoda spočívá v nulovém měsíčním poplatku za zvýhodnění nebo pětinásobku volných jednotek za cenu standardního tarifního zvýhodnění po dobu dvanácti měsíců. Nabídka je platná od dnešního dne, tj. od 12.5.2006 až do 31.12.2006.

Na jednotlivá zvýhodnění bez poplatků a bonusové volné jednotky se podívejte v tabulce:

Klepněte pro větší obrázek
Tabulka k tajné nabídce

Mezi podmínky této nabídky patří uzavření účastnické smlouvy na dobu 24 měsíců (s tarifním zvýhodněním HIT nebo s telefonem za zvýhodněnou cenu). Je použitelná k tarifům T 160, T 300, T 600 a T 1500, včetně jejich HIT variant.

Prodejce vám podmínky této zvýhodněné nabídky nepředá sám, až teprve když si jejich vytištění vyžádáte. Po uplynutí doby 12 měsíců se výhoda automaticky deaktivuje. A ještě jedna dobrá rada na závěr – když bude zákazník nabídku ihned vyžadovat sám (protože se o ní doslechl), může ji v tomto případě prodejce aktivovat bez ohledu na to, zda jde o firemního či nefiremního zákazníka.

Diskuze (47) Další článek: Motocross 2 Freestyle: adrenalin do kapsy (recenze javové hry)

Témata článku: Akce, Dobrá rada, Výhodná akce, T - Mobil, Kter, MOBI, Mobil, T-Mobile


Určitě si přečtěte