Vyhrajte vstupenky na MWC v Barceloně

Vyhrajte vstupenky na MWC v Barceloně

Ve spolupráci s firmou GemFor jsme pro vás připravili bleskovou soutěž o 5 vstupenek na Mobile World Congress 2010, který se koná 15.-18. února 2010 ve španělské Barceloně. Vyhrát můžete Exhibition Visitor Pass v hodnotě 599 eur (cca 15 700 Kč), který vás po všechny dny opravňuje ke vstupu na výstaviště a všechny semináře. Součástí výhry není letenka ani ubytování.

Pokud sledujete MobilManii pravidelně, jistě víte, že Mobile World Congress je nejdůležitější událostí mobilního světa. Výrobci i operátoři tam pravidelně představují své novinky pro další rok. Máte tak vskutku jedinečnou příležitost zjistit, o čem budeme celý příští rok na MobilManii psát.

Pokud chcete získat lístek, úplně stačí, pokud napíšete na adresu tomas.dosedel@cpress.cz (do předmětu prosím dejte slovo MWC) a budete mezi prvními pěti.


Aktualizováno

Soutěž byla 9. února v 11:06 ukončena. Vstupenky na veletrh od nás získávají: Adam Strouhal, Dalibor Gavroň, Rudolf Chmelař, Juraj Laurinec a Pavel Jandejsek. Gratulujeme!

Další článek: PlayNow Arena: užitečná služba, nebo zbytečná ikona?

Témata článku: Soutěže, Letenka, Vstupenky, Bar, Vstup, Nejdůležitější událost


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40