Vyměnil iPhone za Nissan 350Z

Vyměnil iPhone za Nissan 350Z

Nejde o bleskovku v pravém slova smyslu, není totiž zrovna „blesková“, ale o tento příběh se jednoduše nemohu nepodělit. Časově spadá do doby letních prázdnin, kdy byl Apple iPhone ještě nedobytně zamknutý pro jakoukoliv jinou SIMkartu, než tu s logem AT&T. Na jeho odblokování mělo zájem mnoho lidí i firem a jedna z těch amerických byla velmi štědrá k prvnímu hackerovi, kterému se to podařilo.

Sedmnáctiletý George Hotz z New Jesrsey udělal dobrý obchod. Servisní firmě CertiCell donesl svůj iPhone s prolomeným SIMlockem, dostal za něj tři nové a navrch sportovní vůz Nissan 350Z. Ano, tak moc si firma cenila návod jak odblokovat kultovní přístroj, takový ekonomický potenciál viděla v nabídce pod heslem „Jako jediní vám odblokujeme iPhone“. Kdyby tak věděli, že jen o několik dní později zvládne iPhone v domácích podmínkách odblokovat i středně zkušený uživatel…

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 
Nissan 350Z, taková je cena za svobodné užívání Apple iPhonu

Sám George Hotz si však hodlá svoji odměnu užít: „Bylo to skvělé zakončení skvělého léta.“ Tři nové iPhony pošle třem svým „spolupachatelům“, kteří se na hacku podíleli přes internet. Celý úkol údajně zabral okolo 500 hodin, což je jinými slovy osm hodin denně od 29. června, kdy se přístroj poprvé objevil na prodejních pultech.

Zdroj: Yahoo.com

Diskuze (19) Další článek: Na mobilech nás čekají ostré souboje

Témata článku: Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Nissan, Dobrý obchod


Určitě si přečtěte