Výprodej u O2: LG Shine, Nokia E61, Samsung Z400

Operátor O2 připravil pro měsíc leden další úpravy cen telefonů ve svém výprodeji, jenž se stal už tradicí. Každý měsíc je v nabídce několik posledních kusů mobilních přístrojů za snížené ceny, jejichž rozdíl může být i více než 50 % oproti původní částce. Výprodej probíhá v e-shopu O2 a veškeré uvedené ceny platí pouze do vyčerpání zásob. Aktuální stav daného modelu na skladě můžete snadno zjistit přímo pod uvedenou cenou na webových stránkách operátora.

Ve výprodeji je aktuálně LG KE 970 Shine ve stříbrném provedení za 4 495 Kč. Pokud se rozhodnete pro tento přístroj, ušetříte více než 50 %, původní cena totiž činila 9 595 Kč. Za stejnou částku 5 995 Kč jsou vyprodávány Nokia E61 (šedá barva) a Samsung Z400 (stříbrná barva). Standardní cena Nokie přitom byla 11 095 Kč, Samsung byl původně nabízen za částku 8 995 Kč.

Všechny mobilní telefony ve výprodeji jsou neblokované a obsahují původní přednastavení O2, které ale nijak neomezuje použití přístroje i v jiných sítích. Doručení objednávky trvá maximálně tři pracovní dny a balné ani poštovné se k ceně výrobků nepřičítají.

Diskuze (4) Další článek: Pocketsurfer 2: mobilní internet nebo zbytečnost?

Témata článku: LG, Nokia, Samsung, , , , , Nokia E61, Nokia E61i, Samsung Z400, Samsun, LG Shine, Sam