Vyzkoušejte novou galerii fotomobilů

V galerii fotomobilů došlo během včerejšího dne k několika zásadním změnám. Přestože na první pohled vypadá skoro stejně, jako ta, kterou jste doposud znali, přešla pod novější verzi systému. Ale nemusíte se obávat, tato změna se nijak nedotkla obsahu, všechny doposud vložené snímky zde zůstaly zachovány.

Přímý vstup do galerie: http://galerie.mobilmania.cz

Možná nejpodstatnější změnou je značné zrychlení při procházení galerie, to si ostatně můžete hned sami vyzkoušet. Dále si pozornější čtenáři všimnou, že na titulní straně galerie se ve spodní části ukazují nejlépe hodnocené snímky za poslední tři dny, oproti dřívějším nejvíce navštěvovaným. Pokud některou z fotografií otevřete, kromě standardních údajů zde nově uvidíte pole s vygenerovaným HTML kódem – ten slouží pro vložení obrázku do fóra. Objeví se zde malý „klikací“ náhled.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nová titulní strana galerie • procházení fotografií je mnohem rychlejší • pod fotografií najdete kód pro vložení obrázkového odkazu do fóra

Při vkládání fotografie do galerie budete nově moci zvolit, zda chcete povolit přidávání komentářů a hodnocení pod své fotografie. Hodnocení je však nyní spravedlivější, protože dokud hodnotící uživatel sám nezvolí známku, tak hodnocení ostatních uživatelů neuvidí. Pro komentující uživatele je pak nespornou výhodou možnost změnit svůj komentář, pokud v něm udělají například chybu – aby se tato funkce nedala zpětně zneužívat, editace je možná maximálně tři minuty po vložení komentáře.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Uvidím až sám ohodnotím • novinka: kalendář

Na titulní straně najdete ještě dvě důležité maličkosti – ve spodní části je kalendář a tak si můžete rychle prohlédnout fotografie uveřejněné ve vybraný den. Dále jste si možná již všimli boxíku s náhodně vybranou fotografií vpravo nahoře. Pokud se vám zalíbí, můžete jí ihned ohodnotit kliknutím na nové tlačítko.

Tip: přečtěte si návod ke galerii fotomobilů

Věříme, že se vám nová galerie bude líbit ještě více než ta stávající a brzy oslavíme sedmi tisícovou fotografii. A už nyní mohu prozradit, že pro vás chystáme velmi atraktivní soutěž o paměťové karty Kingston. Tak už trénujte kompozice se svými fotomobily!

Diskuze (1) Další článek: Navigon pro mobily: první navigace, která je opravdu zadarmo

Témata článku: Ostatní, GAL, Nov, FotoPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Základem obrany je rozpoznat problém. Tohle jsou největší bezpečnostní hrozby s ukázkami z praxe

Základem obrany je rozpoznat problém. Tohle jsou největší bezpečnostní hrozby s ukázkami z praxe

Existují desítky různých hrozeb a útoků. Často se třeba útočí na konkrétní hardware, specifickou verzi softwaru nebo máte to „štěstí“ a jste prostě slavní. Najdou se ale i zcela obecné hrozby, které se mohou a často i týkají každého z nás.

Jakub Michlovský
Forza Horizon 5 drtí konkurenci. Hra už má přes 4 miliony aktivních hráčů

Forza Horizon 5 drtí konkurenci. Hra už má přes 4 miliony aktivních hráčů

Mysleli jste si, že jeden milion hráčů je hodně? Forza tedy ne.

Michal Maliarov
Forza Horizon 5Závodní
Vlastní e-shop za půlden. Přehled platforem pro tvorbu webového obchodu

Vlastní e-shop za půlden. Přehled platforem pro tvorbu webového obchodu

Zprovoznění vlastního e-shopu nemusí znamenat programátorské znalosti a vše je možné zařídit velmi rychle. Krabicových řešení, kdy je připraveno vše od hostingu, správu produktů až po samotné rozhraní obchodu, existuje velké množství. Vybrali jsme čtveřici nejlepších.

Stanislav Janů
Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 15 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až třináct tisíc korun

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny