Začínají předobjednávky berlínských Xperií. Nejrychlejší zájemci dostanou sluchátka za 6 tisíc zdarma

Necelé dva týdny po premiéře na veletrhu IFA v Berlíně míří do prodeje vlajkový smartphone Sony Xperia XZ1 a jeho zmenšená verze Xperia XZ1 Compact. Novinky doplňují v portfoliu Xperii XZ Premium, s níž sdílí stejný design včetně voděodolnosti, ale také mnoho prvků výbavy – např. procesor Snapdragon 835, 4 GB RAM nebo 19Mpx fotoaparát Motion Eye se schopností natáčet ultra zpomalené video.

Klepněte pro větší obrázek

Novinky se liší velikostí displeje a také použitým materiálem – zatímco menší Xperia XZ1 Compact je plastová, prostřední XZ1 používá hliníkovou slitinu Alkaleido. Compact se dostane do prodeje až v průběhu října ve verzi Single SIM za 14 990 Kč, XZ1 bude u obchodníků skladem během 14 dní ve verzi Dual SIM za 16 990 Kč. Oba modely lze už nyní předobjednat – na výběr je černá, stříbrná a modrá barva.

Japonský výrobce si podobně jako loni připravil na start prodeje zajímavou akci. Prvním nakupujícím zákazníkům přidá zdarma nový model bezdrátových sluchátek Sony h.ear on 2 Mini Wireless (WH-H800) se 40mm reproduktory, podporou zvuku Hi-Res Audio, kodekem LDAC pro kvalitní bezdrátový přenos hudby a NFC pro snadné párování. Zákazník tak získá pěkný dárek v hodnotě 5 899 Kč. Akce platí u vybraných prodejních partnerů (níže) a do vyprodání zásob.

Smartphone Sony Xperia XZ1:

Smartphone Sony Xperia XZ1 Compact:

Do akce jsou zapojeni tito prodejci: Alza.cz a.s. (alza.cz), CZC.cz s.r.o. (czc.cz), Electro World s.r.o., (electroworld.cz), ELLEX GK s.r.o. (ellexgk.cz), ELVIA-PRO spol. s.r.o. (elviapro.cz),  EURONICS ČR, a.s. (euronics.cz), Internet Mall, a.s. (mall.cz), Mironet.cz a.s. (mironet.cz), MOBIL POHOTOVOST s.r.o. (mp.cz), SETOS spol. s.r.o. (iSpace.cz), Smarty CZ a.s., (smarty.cz), T.S.BOHEMIA a.s. (tsbohemia.cz), Vodafone Czech Republic, a.s. (vodafone.cz) a K + B EXPERT, s.r.o. (www.expert.cz). Datum zahájení předobjednávek se u jednotlivých prodejců může lišit.

Sluchátka Sony h.ear on 2 Mini Wireless (WH-H800):

 
Diskuze (3) Další článek: Není to příliš brzy? Před Apple Storem v Sydney se už stojí fronta na nové iPhony

Témata článku: Sony, , , , , , , , , , , , , , Sony Xperia XZ1, Sony Xperia XZ1 Compact, Nejrychlejší zájemce, Electroworld, Pěkný dárek, Berlín, Mall, Japonský výrobce, Zmenšená verze, Single, Setos,