Žádná nová N-Gage, bude se hrát na běžných smartphonech

Nokia dnes na veletrhu E3 nepředstavila novou mobilně-herní konzoli N-Gage, jak se očekávalo. Oznámila ale plány do budoucna a mezi nimi i krok, který je velmi zásadní. Připravované hry nebudou k dispozici jen pro N-Gage, ale pro celou řadu chytrých telefonů Nokia se Symbianem Series 60. Je to určitě rozumné rozhodnutí, protože skupina potenciálních hráčů se tím mnohokrát rozroste.

Nokia tím ale nemyslí, že byste s její podporou mohli hrát na svém smartphonu 6630, 6680 a dalších. Nový přístup se bude týkat až připravovaných chytrých telefonů, které budou uvedeny na trh až v první polovině příštího roku. Dá se předpokládat, že budou mít trochu upravené ovládání, aby se na nich daly hry pohodlně hrát.

Diskuze (10) Další článek: Další podrobnosti k tajemnému Siemensu S75

Témata článku: Nokia N-Gage, Smartphone, Nov, Běžný smartphone


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109