Zahrajte si hry s tematikou Pána Prstenů a vyhrajte auto

Praha, 8. ledna 2003 - Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. uvádí další sérii produktů na téma slavné fantasy ságy Pán Prstenů. Po kolekci log, vyzváněcích melodií, obrázkových SMS a MMS přichází Eurotel se sadou pěti JAVA her a několika SMS her s tématem druhého filmového dílu trilogie - Dvě věže™. Zákazníci Eurotelu tak mohou hrát o hodnotné ceny, například o mobilní telefon u JAVA her nebo zájezd na Nový Zéland či automobil v případě SMS her. Eurotel je vlastníkem licence na produkty mobilní komunikace spojené s tématem Pána Prstenů pro Českou republiku.

„Nejen pro všechny fanoušky příznivce Pána Prstenů jsou učeny naše mobilní hry z prostředí této fenomenální fantasy série,“ říká výkonný marketingový ředitel Eurotelu Garrison Macri. „Našim zákazníkům přinášíme spoustu zábavy, dobrodružství a romantiky v kouzelném světě Pána Prstenů a zároveň nabízíme víc, možnost získat jednu z hodnotných cen,“ dodává Garrison Macri.

Do každé z SMS her vstoupí zákazníci zasláním SMS ve tvaru LOTR (zkratka pro anglický název Lord Of The Rings) na číslo 999699. Mohou se zapojit do her plných čar, kouzel a napínavých soubojů a hrát buď proti jinému soupeři, nebo proti počítači. Mohou se stát vypravěčem tajemného příběhu, bojovníkem na bitevním poli, vševědoucím mágem či hráčem ochotným vsadit všechno na své znalosti příběhu Pána Prstenů. Hraje se o zlaťáky, které hráči nacházejí nebo vyhrávají v každé z her. Zlaťáky pak mohou vyměnit za výhru, jako například DVD, CD, nebo VHS kazety s Pánem Prstenů, mobilní telefon, domácí kino, digitální fotoaparát, notebook, ale také motocykl, zájezd na Nový Zéland či automobil. Cena za odeslanou SMS je 1,10 Kč, každá první příchozí SMS zpráva je zpoplatněna stejnou částkou. Další příchozí zprávy jsou zdarma.

Každá z pětice JAVA her s tematikou Pána Prstenů klade důraz na jinou hráčskou dovednost. Skóre dosažené v kterékoli hře mohou hráči odeslat na herní server a následně soutěžit o ceny. Ten, kdo dosáhne v lednu nejlepšího skóre v některé z pěti JAVA her, vyhrává Go sadu s telefonem Nokia 3410, speciální rozšířené DVD vydání Pána Prstenů či CD se soundtrackem filmu. Stahování her je jednoduché. Stačí si na Eurotel WAP zvolit položku: Zábava / JAVA hry / zvolit typ telefonu / vybrat si hru z nabídky. Poté se zobrazí informace, kde bude název hry, verze, její velikost, cena, popis hry a obrázek s její ukázkou. Po souhlasu s podmínkami začne stahování JAVA hry automaticky. Tyto JAVA hry jsou určeny pro telefony Nokia 3410, Nokia 6310i a Nokia 7650. Cena stažení jedné JAVA hry je 39,90 Kč.

Další informace a podrobnosti lze nalézt na internetových stránkách panprstenu.mobilgo.cz.

Diskuze (5) Další článek: 08.01.2003 Otázka výherců Nokia Game uzavřena - všech 100 výherců obdrží telefon Nokia 3650

Témata článku: Hry, Nokia 3410, Nokia 6310i, Nokia 7650, Prst, Prsten, Anglický název, Auto, Pán, PanVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Mass Effect: Legendary Edition nabídne i propracovaný fotorežim

Mass Effect: Legendary Edition nabídne i propracovaný fotorežim

Svůj nostalgický návrat do obtěžované galaxie si budete moci i patřičně zdokumentovat.

Michal Maliarov
BioWareMass Effect