Změna účtování u O2? Jen planý poplach

Bohužel musím konstatovat, že nedávná bleskovka o změně účtování studentského tarifu O2 Pohoda Simple na sekundové po první minutě (60+1) byla mylná. Jak už to u tohoto operátora bývá, chyby na webu nejsou ničím výjimečným a na zákaznické lince *11 platí ona známá pravda „co člověk, to názor“. Před napsáním výše odkazované bleskovky panovala na zákaznické lince O2 vzácná shoda, operátoři sice informaci dlouho vyhledávali, ale na můj dotaz týkající se změny účtování nakonec kývli.

Když se na našem diskuzním fóru poprvé objevil postřeh naší čtenářky o změně účtování, byl jsem spíše skeptický, ale raději jsem sejmul obrázek webu s větou: „Účtuje se první minuta celá a po té po vteřinách.“ Když na tento fakt o měsíc později upozornili další diskutující s odkazem na kompletní PDF ceník a pracovníci operátora změnu potvrdili, nabyl jsem falešného dojmu, že se něco změnilo k lepšímu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nyní je již vše v materiálech O2 opraveno a operátoři na zákaznické lince poučeni. Účtování zůstává nezměněno a jako u ostatních tarifů Simple je 60+30. Všem, kterým jsem zkazil radost nebo snad kvůli tomu přešli kreditní tarif Pohoda Simple se tímto omlouvám. Příště budu k pozitivním změnám především u O2 ještě více podezřívavý.

Diskuze (9) Další článek: O2 vám dá MP3 přehrávač za nového zákazníka

Témata článku: Operátoři, O2, Účtování, Pop, Planý poplach, Změna, PLA, Poplach, Známá pravda


Určitě si přečtěte