15 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

15 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

WhatsApp (zdarma pro Android a iOS i počítače) je jednou z nejrozšířenějších komunikačních platforem napříč operačními systémy. Facebook, kterému patří, ji samozřejmě neustále vylepšuje.

Ať už jste v aplikaci noví, nebo ji používáte dlouhá léta, možná vám některé její zákonitosti utekly. Zde najdete 15 tipů a triků pro WhatsApp, které (možná) neznáte.


Odstranění největších dat

WhatsApp usnadnil správu médií, které zabírají nejvíce úložiště ve vašem zařízení. Nejen, že zde vidíte, které chaty mají největší objem dat, jak je uvedeno v následujícím tipu, ale také zde můžete vidět, které soubory jsou větší než 5 MB a rovnou je odtud odstranit.

Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (26) Další článek: Aplikace Erasmus+ má zdigitalizovat studium v zahraničí. Nově nabízí i studentskou kartu

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Mobilní data, Wi-Fi, Facebook, WhatsApp, Tipy a triky, Návody, Data, Text, Aplikace, Kontakt, Tapety, Trik, Chata, TipGoogle ruší aplikaci Android Auto. Její funkce převezme Google Assistant
Martin Miksa
Android 12Android AutoMobilní aplikace
Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

** USB-C konektor k telefonu neslouží jen pro připojení nabíječky a sluchátek ** Přes redukci k němu připojíte klávesnici, myš, externí disk, zvukovou kartu, tiskárnu nebo třeba bicí ** Základem je redukce a aplikace, která u vašeho telefonu uvěří podporu OTG

Martin Chroust
OTGAndroid