Akce u O2: K nové Motorole Edge 50 Pro dostanete tablet Lenovo Tab M10 za symbolickou 1 Kč

O2 zahájilo akční nabídku na nedávno představený smartphone Motorola Edge 50 Pro. Při jeho nákupu u operátora za 17 589 Kč (na výběr verze 512 GB a černá nebo fialová barva) dostanete jako dárek tablet sesterské značky Lenovo Tab M10 (Gen 3) v hodnotě šesti tisíc za symbolickou 1 Kč. Akce platí do 31. května 2024 nebo do vyprodání zásob.


Motorola Edge 50 Pro 12GB/512GB


Motorola Edge 50 Pro je první ze tří nově uvedených Motorol, která se dostala do prodeje. Jedná se o smartphone vyšší třídy se stylovým designem a zakřiveným P-OLED displejem. Telefon je odolný podle stupně krytí IP68 a v balení obsahuje i zadní ochranný kryt. Disponuje rychlým kabelovým a také bezdrátovým dobíjením baterie s kapacitou 4500 mAh. Hlavní 50Mpx fotoaparát se může pochlubit vynikajícím parametrem světelnosti f1.4.

Klepněte pro větší obrázek
Tablet Lenovo Tab M10 (Gen 3) od O2 disponuje i LTE konektivitou

Lenono Tab M10 (Gen 3) je základní model tabletu s 10,6palcovým displejem Full HD+ IPS displejem. Jako korunový dárek se dodává pouze šedá barva tohoto tabletu a paměťové provedení 64 GB s nepříliš výkonným čipsetem Unisoc T610. Výhodou je ale LTE konektivita, kdy z tabletu pomocí datové SIM karty můžete udělat multimediální nástroj na cestách i v okamžiku, kdy jste mimo dosah Wi-Fi.

Diskuze (4) Další článek: Apple ztrácí podíl na trhu. Měl by nabídnout levný iPhone, ale to je přesně to, co nechce udělat

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Lenovo, Motorola, , , , , , Displej, Fialová barva, Operátor, Lenovo Tab, Full HD,