Aktualizace map 3 roky zdarma

(placená inzerce) Ušetříte přes 10 000 Kč za stále aktuální mapové podklady!

Od svých začátků v roce 2001 se česká softwarová firma MapFactor, s.r.o., se sídlem v Praze, zaměřuje na vývoj uživatelsky co nejpříjemnějšího softwaru v rámci rychle se rozvíjejícího trhu navigačních technologií.

Produktová řada firmy MapFactor zahrnuje navigační software MapFactor Navigator a kompletní řešení pro správu vozového parku systém VTU 009. V tomto článku se budeme zabývat hlavně navigačním softwarem MapFactor Navigator 8. Ten obsahuje nejnovější mapové podklady firmy TeleAtlas z července 2008. K dispozici jsou mapy Evropy, Evropy + Ruska, USA a Kanady a některé státy Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Víc informací o prokrytí najdete na http://www.mapfactor.cz/cs/produkty/mapfactor-navigator/pc-navigator-8/. Většina států má 100% pokrytí, což v praxi znamená, že do úrovně ulic jsou zpracované i malé vesničky. MapFactor nezapomíná ani na moderní služby reálných dopravních informací, kdy software této firmy, podporují příjem a zobrazování TMC zpráv, tedy aktuálních dopravních informací.

Navigační software MapFactor Navigator ve verzi 8 je dodávaný v celé řadě produktů jako PC Navigator 8, Pocket Navigator 8 a přenosná navigace Actis 3, kterou Vám představíme níže. Program MapFactor Navigator dále nabízí možnost komunikace řidiče s dispečinkem. Tuto funkci je možné využít např. na
získání aktuální pozice, zasílaní nové trasy a textových zpráv atd.
PC Navigator 8 je program vhodný pro Váš notebook, netbook, UMPC nebo CarPC. Systémové požadavky: Windows 2000/XP/Vista a 2 GB volného místa na disku pro kompletní instalaci Evropy. Ovšem státy můžou být instalovány i samostatně nebo ve skupinách.
Program Pocket Navigator je určen pro Vaše PDA nebo Smartphone s operačním systémem Pocket PC 2003 a novějším nebo Windows Mobile, paměťovou kartou 2 GB pro kompletní instalaci Evropy a dotykovým displejem VGA, QVGA s minimálním rozlišením 240x240.

Nyní se podrobněji podíváme na přenosnou navigaci Actis 3, ke které výrobce nabízí 3 letou aktualizaci map zdarma. Tímto ušetříte až 10 000 Kč za aktualizace mapových podkladů. Navíc výrobce připravil speciální vánoční nabídku a navigaci Actis 3 s mapami celé Evropy si nyní můžete zakoupit za velice příjemnou cenu 4621 Kč bez DPH (5 499 včetně DPH).

Actis 3 EVROPA - Osobní GPS navigace s mapami zítřka - AKTUALIZACE MAP 3 ROKY ZDARMA!

Navigace. Audio. Video. Foto.

- intuitivní hlasová navigace
- asistent řazení do jízdních pruhů
- směrové ukazatele
- optimalizace trasy
- reálné 3D ikony významných budov

- Rozměry 90 x 82 x 21 mm
- Dotykový barevný TFT displej 3.5" (89 mm)
- Rozlišení 320 x 240 (76 800 pixelů)
- Integrovaný 20ti kanálový SiRFStar III GPS přijímač
- CPU: ARM 400MHz
- Paměť: ROM 64 MB, RAM 64 MB

Obsah balení: Actis 3, SD karta 2 GB se softwarem Navigator 8.1, čtečka SD karet, sluchátka, vysoce kvalitní a pevný držák do auta, síťový adaptér, adaptér do cigaretového zapalovače, USB - mini USB datový kabel.

Actis 3 s dotykovým 3,5 palcovým displejem využívá vlastní software Navigator 8.1 firmy MapFactor. Díky němu můžete své cesty podrobně plánovat, prohlížet si vypočítanou trasu v mapě i v itineráři, měnit průjezdní body nebo zakazovat určité úseky již před započetím jízdy. Pouhým zadáním cíle se můžete nechat rovnou vést díky integrovanému 20 – kanálovému SiRFStar III GPS přijímači, který si Vás najde i v hustě zastavěné oblasti a bez zaváhání dovede k cíli. K dalším vlastnostem navigačního softwaru MapFactor Navigator 8 patří například 2D/3D mód nebo volba denního a nočního módu. Právě pro jízdu za tmy je určeno příjemné noční zobrazení, které jinou světelnou intenzitou a jinou barevností neruší a neoslňuje řidiče. Dále je to upozornění na rychlostní radary, nastavitelné zobrazení dílčích informací jako je aktuální rychlost, čas do cíle, ujeté kilometry, kilometry do cíle, nadmořská výška, atd. Skvělou pomůckou je pak asistent řazení do jízdních pruhů nebo zobrazováni modrých směrových cedulí. V situaci, kdy si nejste jisti do jakého pruhu se zařadit, Vám tyto funkce rozhodně pomůžou. Nechybí ani simulace naplánované cesty, nahrávání projetých tras, ukládání oblíbených bodů. V případě potřeby se můžete spolehnout na víc jak 2 miliony bodů zájmu, které můžete rozšířit importem vlastních dat do mnoha různých kategorií.
Příjemnou novinkou je, že uživatel si může nastavit barevné schéma aplikace i map a přizpůsobit si navigaci k obrazu svému. Velkým kladem navigace Actis 3 je kompletní mapové pokrytí západní, střední i východní Evropy tak, jak jej dodává firma TeleAtlas. Nehrozí proto žádné skryté výdaje za doplnění mapového pokrytí dalších oblastí, které potřebujete a ve vaší původní verzi nejsou, jak tomu někdy bývá u konkurenčních přístrojů. K tomuto je nutno připomenout velmi výhodnou nabídku firmy MapFactor o aktualizaci mapových podkladů po 3 roky zcela zdarma. Tato nabídka se vztahuje pouze na navigaci Actis 3 a navigaci Actis 3 TRUCK. Přenosné navigační zařízení Actis 3 firmy MapFactor se svou funkčností, mapovými podklady a cenou stává skvělou alternativou produktů velkých zahraničních značek zabývajících se navigacemi.

Kromě GPS navigace umí Actis 3 přehrávat hudbu ve formátu MP3, video soubory a umožňuje také prohlížení fotografií. Designově se jedná o velmi povedený kousek, jehož čisté linie nenarušují zbytečná tlačítka a ve spojení s elegantním černým pogumováním je příjemným a kvalitním společníkem na cestách.

V případě, že váš automobil, karavan nebo obytný vůz dosahuje takových rozměrů, že vám nadjezdy a jiná silniční omezení způsobují komplikace, má pro vás firma MapFactor jedinečné řešení; verzi TRUCK. V této verzi jsou v mapových datech informace o nosnostech mostů, výškách podjezdů a nadjezdů, šířce silnic atd.

PC NAVIGATOR TRUCK
POCKET NAVIGATOR TRUCK
ACTIS 3 TRUCK - Osobní GPS navigace s mapami zítřka.

Na základě těchto informaci verze TRUCK optimalizuje trasu podle parametrů Vašeho vozidla. Zadáte maximální rychlost, celkovou váhu, váhu na nápravu, celkovou délku, šířku a výšku a MapFactor Navigator TRUCK vypočte trasu na míru vašemu vozidlu. Vyhnete se tak nízkým mostům, nadjezdům, podjezdům a úzkým cestám kudy nemůžete.

Více informací na www.mapfactor.cz

MapFactor, s.r.o.
Navigace, sledování a správa vozového parku.
Actis 3 EVROPA - Navigace. Audio. Video. Foto.
Osobní GPS navigace s mapami zítřka

Váš názor Další článek: GoClever 4384A: jak ušetřit dva tisíce

Témata článku: , , , , , Karavan, Vaše auto, Softwarová firma, Jedinečné řešení, Žďár, Rozvíjející trh, MapFactor Navigator, Noční zobrazení, Oblíbený bod, Rok, Akt