Aktuální čas a datum už dávno nestačí. Aplikace KWGT vytvoří špičkové ciferníky pro systém Wear OS

  • Na Androidu si konečně vytvoříte povedené ciferníky pro Wear OS
  • Pomůže k tomu bezplatná aplikace KWGT
  • Otevřou je hodinky se systémem Wear OS 2.5 a novějším

Na obchodu Google Play se objevila další šikovná aplikace od vývojářské firmy Kustom Industries, která už delší dobu nabízí např. šikovný konfigurátor widgetů KWGT Kustom Widget Maker. I nová aplikace nabízí zajímavé možnosti personalizace, jenže tentokrát pro ciferníky hodinek se systémem Wear OS. Snad každá větší značka, která na trh dodává hodinky, nabízí základní ciferníky, které je možné personalizovat. Jenže, aplikace KWGT Kustom Watchface Creator přidává daleko více možností.

V nové aplikaci můžete vytvářet analogové a digitální ciferníky, které mají spoustu přídavků, např. widgety, animace, živá pozadí, a další. Mezi základní součásti patří základní skiny, které můžete obohatit o doplňky podle svých vlastních představ, nebo začít úplně od nuly. Do ciferníků můžete přidat základní textové boxy, různé tvary, dotykové akce, animace, a spoustu dalšího. 

Klepněte pro větší obrázek
V aplikaci KWGT můžete přepracovat základní vzory ciferníků nebo začít úplně od nuly

Bezplatná verze aplikace je zdarma, ale má určitá omezení. Prémiová verze aplikace odstraní aplikace, zpřístupní import z paměti telefonu, další skiny a také umožní tvorbu instalačních APK. Pro varianta tak umožní sdílet své výtvory s ostatními, resp. zkoušet a upravovat designové návrhy ciferníků jiných uživatelů. Na komplexní dotazy vývojáři aplikace odpoví třeba na Redditu. Hotové ciferníky můžete u bezplatné verze rovnou nasadit u hodinek, které jsou připojené k vašemu telefonu.

Minimálním požadavkem je operační systém Wear OS 2.5 či novější. Aplikaci pro tvorbu ciferníků si můžete bezplatně stáhnout na Google Play.

Diskuze (1) Další článek: Telefony nás neustále bombardují stovkami notifikací. Rekord je oznámení každých 17 sekund

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Chytré hodinky, Google Play, Design, Hodinky, Wear OS, Aplikace, Ciferník, APK, Bezplatná aplikace, Reddit, Telefony s Androidem na Heureka.cz