Alcatel One Touch 320: první informace

Informace o Alcatelu One Touch 320 se už objevily v mnoha internetových magazínech, převážně německých. Zvláštní je, že novinka nemá pro tuto značku tolik typický joystick.
Alcatel One Touch 320: první informace

Klepněte pro větší obrázek Alcatel One Touch 320 je podle prvních informací pokračovatelem řady 3xx a tedy modelem s nízkou cenou a omezenými funkcemi. Podle jediného obrázku, který jsem našel, se zdá, že Alcatel výrobu tohoto modelu outsourcoval - mobil nemá typický joystick a jeho vzhled se odlišuje od zaběhnutého trendu.

Mobil je na svoji kategorii hodně lehký, má mít jen 80 gramů, což je hodně slušné. Baterie bude pravděpodobně typu Li-Ion, nikoliv Ni-MH jako u modelu 311. V pohotovosti má OT 320 vydržet až 120 hodin, při hovoru sedm.

Displej je monochromatický a má rozlišení 112 x 64, což je slušné, když uvážíte, že třeba Siemens S55 má 101 x 80 bodů. Mobil nebude vzhledem k ceně vybaven nijak zvlášť dobře, zatím se uvádí sto míst v paměti na čísla, tři hry a jednoduchý organizér, nebudou chybět ani polyfonní melodie. Další informace zatím nejsou k dispozici.

Mobil by se na trhu měl objevit údajně už v březnu, tj. oficiálně by mohl být představen už před CeBITem. Cena by měla být hned zpočátku nízká, okolo 120 eur.

Diskuze (21) Další článek: Návod: mobily a e-maily

Témata článku: Alcatel, Alcatel One Touch 320, Siemens S55, Info, One Touch, Informace, První informaceHity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Google končí se soubory APK. Obchodu Play to pomůže, ale ostatním nadělá vrásky
Martin Miksa
Obchod s aplikacemiGoogle PlayMobilní aplikaceAndroid
Nová herní sluchátka Kraken V3 od Razeru vám budou vibrovat do uší

Nová herní sluchátka Kraken V3 od Razeru vám budou vibrovat do uší

Razer převádí řadu sluchátek Kraken do nové generace rovnou s několika novými modely.

Michal Maliarov
RazerSluchátka
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Jak jsme testovali powerbanky s kapacitou 20 000 mAh
Antonín Trčálek
PowerbankaTesty