Amazfit Bip 3 jsou hodinky se zajímavým poměrem výkon/cena. Na jedno nabití vydrží dva týdny

  • V Česku se začaly prodávat levné hodinky Amazfit Bip 3
  • Změří okysličení krve, srdeční tep či kvalitu spánku
  • Na jedno nabití vydrží až 14 dní

Značka Amazfit uvedla na český trh hodinky s velmi zajímavým poměrem výkon/cena. Amazfit Bip 3 jsou osazeny 1,69" barevným displejem, který kryje 2,5D temperované sklo. Jeho součástí je ještě vrstva, která eliminuje případné otisky prstů. Tělo hodinek splňuje zvýšenou odolnost 5 ATM, uvnitř lehkých hodinek čeká 280mAh baterie, kterou budete dobíjet při běžném používání zhruba jednou za dva týdny. 

Hodinky připojujete k telefonu přes aplikaci Zepp. V ní si taky nastavíte a patřičně upravíte jeden z 50ti ciferníků. Hodinky mají k dispozici 60 cvičebních režimů, které se týkají chůze, běhání, cyklistiky, silových cvičení a dalších sportů. S ohledem na měření můžete mimo krokoměru počítat s měřením okysličení krve, srdečního tepu, stresu či kvality spánku. Hodinky navíc rozpoznají i menstruační cyklus nebo doporučí dechová cvičení. Ze všech naměřených hodnot systém PAI ve finále vypočítá celkové číslo vyjadřující zdravotní stav uživatele.

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Amazfit Bip 3 budou nabízeny ve čtyřech barevných provedeních

Ve výbavě však zamrzí chybějící GPS. V případě, že některé funkce potřebují přesnou lokalizaci, vezmou si hodinky tuto informaci z telefonu. Pokud chcete GPS v hodinkách, je tu model Amazfit Bip 3 Pro, jenže ten se v Česku oficiálně nenabízí. Amazfit Bip 3 se v Česku prodávají za 1 490 korun, a to v prodejnách Planeo Elektro a také na webu Amazfit.cz.

Diskuze (1) Další článek: Tento chytrý zvonek nahradí i bezpečnostní kameru. Přes telefon můžete komunikovat s lidmi za dveřmi

Témata článku: Hodinky, Měření, Amazfit, Zdraví, Měření stresu, Polochytré hodinky, SPO2, Spánek, Planeo Elektro, Barevný displej, Nabití, Srdeční tep, PAI, Sklo, Krev, Amazfit BIP, Česká republika, Poměr, Okysličení