Amazfit Bip 3 Pro. Nestojí ani dva tisíce, přesto změří SpO2 a kvalitu spánku, odolají vodě a mají i GPS

  • Amazfit rozšířil nejlevnější řadu Bip o dvě novinky
  • Většinu specifikací mají hodinky řady Bip 3 totožnou
  • Pokud prahnete po GPS a evidenci plavání, sáhněte pro Pro variantě

Modelová řada Bip je u značky Amazfit vždy co nejvíce při zemi, přesto však má stále co nabídnout. Důkazem jsou ultralevné modely Bip 3 a Bip 3 Pro, které ukazují, že ani pokročilejší monitoring zdravotních funkcí vás nemusí vyjít nijak draho. Oba modely chytrých hodinek jsou si velmi podobné, přesto nás však o něco více zaujal model Amazfit Bip 3 Pro.

Jedná se o lehké hodinky, které dostaly 1,69" obdélníkový displej (240 × 280 pix), na němž si zobrazíte jeden z více než padesáti ciferníků. Podobu hodin na pozadí si můžete upravit a myslí se i na zobrazení vlastních fotografií. Plastové tělo o tloušťce 9,65 mm a kolibří váze 33,2 gramů má pouze jedno doplňkové tlačítko. Šasi splňuje odolnost 5 ATM, takže si hodinky můžete vzít i do vody. Připraven je pro to i samostatný režim pro evidenci plavání. Hodinky zvládnou celkem monitorovat přes 60 různých cvičení. Řemínky jsou vyrobeny ze silikonu.

Klepněte pro větší obrázek
Po vzoru Applu nechybí ve specifikacích ani tento čtvercový souhrn základních specifikací

Líbit se vám bude i výdrž hodinek. Díky uzavřenému systému dostanete z 280mAh baterie až 7 dní náročného užívání či dvojnásobek v případě běžného každodenního zápřahu. Ten zahrnuje třeba i zobrazování notifikací a spouštění několika dostupných aplikací. Na dálku můžete ovládat foťák telefonu, hudební přehrávání, zobrazit si úkoly, nastavit budík, podívat se na předpověď počasí nebo najít propojený telefon.

Hodinky mimo kroků a nepřetržitého srdečního tepu zvládnou změřit okysličení krve či monitorovat spánek a s ním spojené dýchání. Výsledky se pak dozvíte v připojeném smartphonu, a to v aplikaci Zepp. K uvolnění stresu slouží dechová cvičení, všechna naměřená data a denní aktivity se vám počítají do denního skóre PAI. Navíc je pak ještě menstruační kalendář a upozornění na delší dobu neaktivity, resp. sezení. Do výbavy hodinek se dostala i podpora GPS/Glonass/Galileo/Beidou, s telefonem (Android i iOS) komunikují přes Bluetooth 5.0 LE.


Nejoblíbenější hodinky od Amazfitu

Amazfit T-Rex 2 Amazfit T-Rex 2
nabízí 49 obchodů za ceny od 4 918 Kč
Porovnat ceny
Amazfit GTS 4 Amazfit GTS 4
nabízí 75 obchodů za ceny od 3 588 Kč
Porovnat ceny
Amazfit Balance Amazfit Balance
nabízí 56 obchodů za ceny od 5 479 Kč
Porovnat ceny
Amazfit GTR mini Amazfit GTR mini
nabízí 65 obchodů za ceny od 2 286 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené hodinky od Amazfitu


Amazfit Bip 3 Pro se nabízejí v černé, růžové a „krémové“. V Evropě vstupují na pulty prodejen dnešním dnem, a to za 69,90 EUR, což dělá cca 1 750 korun. Současně se nabízí i základní verze Amazfit Bip 3, u které je pořizovací cena nižší o 250 Kč. A jaké jsou ústupky? Přijdete vlastně jen o GPS, a o cvičební režim pro plavce. Základní model se nabízí v černém, modrém a růžovém barevném provedení.

Klíčové vlastnosti hodinek Amazfit Bip 3 Pro:

Diskuze (10) Další článek: Schváleno. Hodinky Apple Watch půjde použít k odhalení Parkinsonovy choroby

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , Uvolnění, Nejlevnější řada, Plavání, Model, Amazfit BIP, BIP, Evropa, PAI, Evidence,