Amazfit T-Rex Ultra. Profesionální odolné hodinky s výdrží až 20 dní a s certifikací pro potápění

  • Amazfit ukázal profesionální hodinky do terénu
  • Na jedno nabití vydrží až dvacet dní
  • Mají i speciální certifikaci určenou pro potapěčské doplňky

Značka Amazfit vyslala do světa jen pár dní po modelu GTR Mini další chytré hodinky. Tentokrát se jedná o model Amazfit T-Rex Ultra, který je jedním z nejdražších modelů značky. Profesionální hodinky se mohou opřít o vysokou odolnost, velkou výdrži i maximální možnou využitelnost pod vodní hladinou.

Už na první pohled máme tu čest s odolnými hodinkami navržené do nehostinných podmínek, jejichž tělo je pevně sešroubováno. Výrobce u hodinek uvádí odolnost proti teplotním výkyvům, blátu i specifikaci 10 ATM proti vodě (certifikace EN13319 a ISO 6425). Zvláště poslední norma je určena pro profesionální hodinky pro potápěče, u nichž je specificky testován každý kus, který vyjede z výrobní linky.

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Amazfit T-Rex Ultra se budou nabízet ve dvou barevných odstínech

Zobrazování zajišťuje 1,39" AMOLED displej s rozlišením 454 × 454 pixelů a svítivostí až 1 000 nitů. Na vnitřní straně 89g hodinek čeká BioTracker PPG snímač, který změří okysličení krve, srdeční tep i kvalitu spánku. Hodinky dokážou upozornit na mezní hodnoty srdečního tepu a stresu a nabídnou i dechová cvičení. Hodinky dokáží automaticky rozpoznat 25 různých cvičení

Do výbavy hodinek pronikly i lokalizační služby, Wi-Fi a Bluetooth 5.0 Low Energy. Hodinky obsahuje 500mAh baterii, kterou z nuly na sto dobijete za dvě hodiny. Velmi zajímavá je však výdrž hodinek, které při průměrném využití činí až 20 dní! I s neustále zapnutou GPS se máte dostat na tři dny výdrže, což je rozhodně skvělý počin.

Představení hodinek Amazfit T-Rex Ultra:

V hodinkách běží operační systém Zepp OS 2.0, v němž si můžete vybrat jeden ze 120 dostupných ciferníků. Počítat můžete i s offline mapovými podklady. Hodinky se budou nabízet ve dvou barevných provedeních, Abyss Black a Sahara, a stát by měla okolo 400 dolarů. I s daní to dělá zhruba deset a půl tisíc korun.

Diskuze (3) Další článek: Toto byly největší legendy BlackBerry. Značku definovala klávesnice a pak ji i pohřbila

Témata článku: , , , , , , , , , , , , Svítivost, Vodní hladina, T-Rex, Nabití, Terén, Certifikace, Amazfit T-Rex Ultra, Potápění, Srdeční tep, Sahara