Amazfit uvedl hodinky Pop Pro a GTS 2 mini. Čtvercový displej se vrací do módy

Huami v Číně představilo dva nové modely hodinek Amazfit, které jsou variací na současné modely Amazfit Pop a Amazfit GTS 2. První novinkou jsou Amazfit Pop Pro, které vycházejí ze základního modelu Pop, navíc je pouze podpora GPS. K dispozici tak je i nadále 1,43" čtvercový LCD displej, tělo s podporou 5ATM, 60 sportovních režimů či výdrž až 9 dní na jedno nabití. Napevno integrovaná baterie má kapacitu 225 mAh. Hodinky se v Číně dostanou do prodeje v černé zelené a růžové, stát budou zhruba 1 350 Kč.

Představení chytrých hodinek Amazfit Pop Pro:

Druhou novinkou jsou hodinky Amazfit GTS 2 mini, které mají stejné specifikace jako Amazfit GTS 2. Jsou však o něco menší, takže se sahalo jen na rozlišení displeje a kapacitu baterie. Mini verze tak dostala 1,55" AMOLED displej a 220mAh akumulátor. Ten však těží z menšího panelu, takže zvládne hodinky pohánět na jedno nabití sedm náročných dní či 14 dní běžného provozu. A pokud si aktivujete pouze základní funkce hodinek, můžete počítat ještě s týdnem navíc. Amazfit GTS 2 mini se prodávají v zelené, černé a růžové cca za 2 300 Kč.

Představení chytrých hodinek Amazfit GTS 2 mini:

Zda se tyto dva modely hodinek dostanou i do Evropy, v tuto chvíli není jasné.

Diskuze (2) Další článek: Samsung zveřejnil harmonogram updatů na One UI 3.0. Začne se ještě v prosinci

Témata článku: Chytré hodinky, GPS, Čína, Hodinky, Baterie, Polochytré hodinky, Amazfit, AMOLED, Vodotěsnost, 5 ATM, Spánek, Výdrž, Zdraví, Móda, Nabití, Model, Pop, GTS, Displej, Evropa, Amazfit GTS


Určitě si přečtěte