Ani tentokrát to není bez chyb. Pixel 6 má zelený displej, zvláštně bliká a vymýšlí si větší průstřel

Stejně jako každý rok, ani spuštění prodejů nových Pixelů 6 a 6 Pro se neobešlo bez problémů. Zařízení již dorazila prvním uživatelům, kteří si už stěžují na první problémy, např. Na zelené pruhy na OLED displejích, které nepříjemně svítí nebo problikávají na obrazovce po stisku zapínacího tlačítka.

Jiní uživatelé zase hlásí softwarový problém s dvojitým průstřelem pro čelní kamerku. Systém totiž evidentně počítá s tím, že se otvor pro kamerku nachází o něco níže, takže vypne i pixely pod ním. Důsledkem toho je dvojitý černý kruh, který působí velmi rušivě a neprofesionálně, obzvláště u dražšího modelu. Zatím je telefon ve volném prodeji teprve druhý den, takže zatím se jedná pouze o první případy, až v dalších dnech uvidíme, jak moc byly ojedinělé.

Každopádně, podobné problémy trápí téměř každou řadu Pixelů. U minulé generace měly některé telefony příliš velkou mezeru mezi tělem a displejem, Pixel 5a se výrazně přehříval při natáčení 4K videí, u 4. generace šlo rovnou o několik problémů jako vypadávající zvuk sluchátek nebo nespolehlivé senzory či problematický Face Unlock. Pixel 3 měl pro změnu bizarní chybu, kdy na boku přístroje zobrazoval druhý výřez.

Představení Pixelu 6:

Zdroj GSMArena

Diskuze (4) Další článek: Zatím poslední pokus o optimalizaci Androidu pro velké displeje. Google překvapil Androidem 12L

Témata článku: Google, , , , , , , , Zelený, Face unlock, ? Displej, Uživatelé, Kamerka, Průstřel, Displej,