Aplikace Chytré auto od T-Mobilu získala praktické vylepšení. Obsahuje knihu jízd

T-Mobile vylepšil aplikaci pro svoji službu Chytré auto. Aktualizace z konce května nabízí plnohodnotnou knihu jízd, která umožní rozlišit pracovní a soukromé cesty, rozpozná jízdu z/do zaměstnání a obsahuje také možnost exportovat potřebné údaje podle zadaných filtrů.

Do aplikace lze nově také ukládat dokumenty spojené s automobilem. V modulu „Dokumenty“ naleznete sekce Pojištění, Výdaje a Další dokumenty. Sem můžete ukládat účtenky za pohonné hmoty, doklady o pojištění nebo kopii technického a řidičského průkazu.

Aplikace v poslední verzi obsahuje podrobný přehled o každé uskutečněné jízdě. Nejde přitom jen o dobu či délku cesty. Zkontrolovat můžete i nejrůznější veličiny – např. maximální a průměrnou rychlost, nejvyšší otáčky motoru či překročení rychlostních limitů. Nechybí ani informace o vstupu či opuštění nastavené geografické zóny nebo o jízdním stylu.

Diskuze (8) Další článek: Hodinky Xiaomi Haylou stojí jen 600 Kč a baterie vydrží měsíc. Jen jeden důvod brzdí nadšení…

Témata článku: , , , , , , Chytré, Dokument, Vylepšení, Délka cesty, T Mobil, Opuštění, Aplikace, Jízda, OBS, MOBI, Zaměstnání, Kniha, Výdaje, Kniha jízd