Aplikace Erasmus+ má zdigitalizovat studium v zahraničí. Nově nabízí i studentskou kartu

Evropská komise vydala aktualizovanou aplikaci Erasmus+, která má pomoci studentům se studiem v zahraničí. Aplikace má být digitálním agregátorem všech nutných informací a místem, kde online vyřídí základní potřeby i administrativní záležitosti. Aplikace je lokalizována do jazyků všech států Evropské unie, takže nechybí ani čeština.

Studenti v aplikaci najdou univerzity a fakulty zapojené do programu Erasmus, spolupracující s jejich školou, a přímo v ní mohou i podepsat studijní smlouvu. Rychle a bez nutného papírování. Novinkou Erasmus+ je nově integrovaná Evropská studentská karta se kterou studenti získají přístup ke službám, muzeím a dalším nabídkám na hostitelské univerzitě či v dané zemi.

Do programu Erasmus bez papírů, který tuto digitalizaci umožnil, je již zapojeno přes 4 tisíce univerzit. Aplikaci si studenti mohou zdarma stáhnout skrze Google Play a Apple App Store. Dostupná je i webová verze.

Studijní program Erasmus+:

Váš názor Další článek: Velké ambice, ale nakonec nic z toho. Po roce podporují Quick Charge 5 jen dva mobily

Témata článku: Android, Smartphony, iOS, Mobilní aplikace, Google Play, Apple App Store, Evropská komise, Evropská unie, Pro mladé, Digitální doklady, Univerzita, Studium, Karta, Zahraničí, Studenti, AplikaceVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid