Aplikace Luggit zajistí uschování a převoz zavazadel ve velkých městech. Funguje i v Praze

V letošním roce vstoupil portugalský start-up Luggit na český trh, nyní přináší novou bezplatnou aplikaci pro Android a iOS, která integruje veškerou agendu. Dříve část komunikace zajišťoval WhatsApp. Služba zajišťuje uschování a převoz zavazadel na požadované místo v požadovanou dobu. Propojuje cestující, pronajímatele nemovitostí a řidiče, tzv. „keepery“, kteří zavazadla hlídají a převáží.

Klepněte pro větší obrázek

Využití je zamýšleno zejména pro turisty využívající ubytovacích platforem typu Airbnb, kde si obvykle není možné před nahlášením do ubytování nechávat zavazadla na recepci. Check-in do apartmánů obvykle probíhá v odpoledních hodinách a aby se cestující, který přiletěl už v ranních hodinách, nemusel celý den starat o kufry, může je svěřit Luggitu. Služba funguje v Lisabonu, Portu, Barceloně, Vídni a Praze. Další města mají přibývat.

Kontrola stavu zavazadel v reálném čase

Zákazník uvede místo s časem vyzvednutí (může být typicky letiště) a doručení (hotel, apartmán) a dále počet a druh zavazadel. Uživatel má po celou dobu přístup ke všem informacím o službě, konkrétně o řidiči a vozidle, který kufry převáží. Po předání zavazadla se také dozví, kde a u koho je zavazadlo uloženo, dokud je v péči společnosti. Všechna zavazadla vyzvednutá společností Luggit jsou rovněž kryta pojištěním (do objemu až 30 tisíc korun za kus) a za přítomnosti zákazníka se zapečetí sponou s QR kódem, přes který lze sledovat zavazadlo v reálném čase.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka aplikace Luggit

Nová aplikace umožňuje zákazníkům zadat požadavek v reálném čase nebo si službu předem rezervovat. Je vybavena interním chatem, který umožňuje kdykoli hovořit se zákaznickou podporou. Díky tomu má zákazník vždy k dispozici integrované kontaktní místo se službou Luggit a s „keeperem“, který má v opatrovnictví jeho zavazadlo, aniž by musel přepínat aplikace. Předchozí komunikace totiž probíhala prostřednictvím aplikace WhatsApp Business.

Nová verze aplikace přichází ve zcela novém vzhledu s vylepšením a redesignem UI/UX rozhraní, aby byla interakce pro zákazníky srozumitelnější. Aplikace je přívětivější také na straně řidičů dodávek (keeperů). Mohou ji využít k provádění svozu a rozvozu zavazadel, umožňuje jim spravovat všechny logistické detaily, jako je více svozů na stejné trase či optimalizace na základě výkonu.

Váš názor Další článek: Nakupte, co potřebujete, App Store zvyšuje ceny. Platit budou od začátku října

Témata článku: , , , , , , , Zákazníci, Apartmán, Lisabon, Zavazadlo, Kufr, Uschování, Převoz, F +, Vídeň, Keeper, Velké město, Aplikace, Airbnb,