Jak přežít vlnu veder? Aplikace Swim Places poradí, kde se vykoupat

S aplikací Swim Places (v češtině „Kde se koupat“) jsme vás na MobilManii seznámili už před několika lety. Za vznikem stálo v roce 2011 české studio Bioport Software Labs. Na rozvoji se podílela také komunita cestovatelů, kteří do mapy přidávali nejrůznější typy koupacích míst nejen v ČR, ale i po celém světě. Studio později oznámilo integraci Swim Places pod platformu Mapotic.

Záměrem Mapotic je umožnit vytváření komunitních map a mapovacích projektů komukoli od jednotlivců, přes neziskové organizace, komunity až po firmy či větší organizace. Největší databáze přírodního koupání v ČR se díky Mapotic dočká nových funkcí a také integrace mezi ostatní mapové projekty na platformě. Inovovaná aplikace obsahuje funkce jako přehled aktivit, možnost přidávat nové místo přes GPS ve fotografii apod.

Aplikace Swim Places je ke stažení zdarma:

Aplikace shromažďuje informace o bezmála dvou tisících tuzemských míst vhodných k letnímu osvěžení. Do databáze na mapových podkladech Googlu jsou zařazeny přírodní i umělé nádrže, rybníky, aquaparky, koupaliště, kryté bazény, řeky, lázně a také zaplavené lomy nebo pískovny. Aplikace nabízí řazení nejbližších míst podle aktuální polohy nebo výběr podle zvolených filtrů přímo na mapě. Web aplikace naleznete zde.

Diskuze (2) Další článek: Garmin Instinct Solar: Energii ze slunce nemáte jistou, ale stejně vás to bude bavit

Témata článku: , , , , Komunita, Pře, Lom, Integrace, Česká republika, Platforma, Studio, Nádrž, Pláč, Koupání, Vlna, Jak, Pór, Databáze, Swim Places, Mapotic, Aplikace, Vedro, Mapa, Nová funkce,