Appka Mobilní rozhlas pomáhá informovat obyvatele měst a obcí. Pokud o to mají zájem

Appka Mobilní rozhlas pomáhá informovat obyvatele měst a obcí. Pokud o to mají zájem

Jak nám události poslední doby ukázaly, komunikace mezi městy, obcemi a jejich obyvateli má své opodstatnění. To dokládá i stále narůstající množství rozeslaných SMS a e-mailů obyvatelům. S hromadnou komunikací municipalit směrem k obyvatelům už delší dobu pomáhá aplikace Mobilní rozhlas (zdarma pro Android a iOS), nyní se chce zaměřit i na informace pro konkrétní přihlášené zájemce.

Klepněte pro větší obrázek
Všechny důležité informace poskytne Mobilní rozhlas včas a přitom jen těm, kterých se týká

Služba tak na vlastní náklady získá kompletní profily obyvatel obcí, kteří mají o cílenou komunikaci zájem. Jméno a kontaktní údaje bez dalších podrobností totiž nestačí. Pro chytrou komunikaci je klíčový sběr takzvaných smart kontaktů, které kromě kontaktních informací obsahují i další sociodemografické údaje. Na jejich základě může obec cílit distribuci zpráv podle příjemců nebo lokality a podle skupin obyvatel vybírat pouze relevantní informace.

V současné době využívá Mobilní rozhlas přes 950 obcí a do této platformy je zapojeno více než 450 tisíc obyvatel po celé republice, kteří mohou dostávat informace prostřednictvím SMS, e-mailů nebo oznámení v aplikaci Mobilní rozhlas. Cílem je vybrat alespoň 25 % smart kontaktů v každé obci. Toto číslo je totiž mezníkem v aplikování cílené komunikace. 

Váš názor Další článek: Ideální televize ke smartphonu? Otočná Samsung Sero může být zajímavostí roku

Témata článku: Mobilní aplikace, Android, iOS, SMS, Chytrá města, E-mail, Komunikace, Mobilní rozhlas, Obyvatelé měst, Meš, Obec, Obyvatel, AplikaceNokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy
Google ruší aplikaci Android Auto. Její funkce převezme Google Assistant
Martin Miksa
Android 12Android AutoMobilní aplikace